Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Farage "utknął" w autobusie. Wokół roiło się od ludzi z shake'ami

Farage "utknął" w autobusie. Wokół roiło się od ludzi z shake'ami
Polityk zdecydował się pozostać w środku autobusu. (Fot. Getty Images)
Nigel Farage został 'uwięziony' we własnym autobusie Brexit Party po tym, jak wokół pojawili się ludzie 'uzbrojeni w koktajle mleczne'. 'Nie mogę prowadzić kampanii wyborczej' - napisał lider eurosceptyków na Twitterze.
Reklama

Były szef UKIP-u odwiedzał wczoraj Dartford, Gravesend oraz Rochester w ramach kampanii wyborczej do europarlamentu (wybory w UK odbywają się dzisiaj - przyp. red.). Nauczony doświadczeniem sprzed kilku dni, kiedy został oblany mlecznym koktajlem, polityk uważnie przyglądał się tłumom i nigdzie nie ruszał się bez swojej asysty.

Z uwagi na niebezpieczeństwo Farage zakończył swoją podróż przedwcześnie i zrezygnował z wyjścia z autobusu na terenie Rochester. Powodem decyzji mieli być czekający pod pojazdem ludzie "uzbrojeni w napoje".

Jak poinformował portal Kent Live, sytuacja mogła być poważniejsza, niż się wydaje, bo przy dwóch mężczyznach odnaleziono również maczety.

"Przed autobusem stało kilka osób z milkshake'ami, które zamierzali rzucić w Farage'a" - relacjonował kierowca pojazdu. "Na miejscu była policja, ale podjęliśmy decyzję, aby nie opuszczać autobusu" - dodał.

Ataki koktajlami mlecznymi stają się coraz powszechniejsze w Wielkiej Brytanii. Dziś milkshakiem oblany został starszy mężczyzna w Aldershot w Hampshire za to, że stał przed lokalem wyborczym z założoną koszulką z napisem Brexit Party.

 

  Komentarze


  • Andrzej
   23 maja, 17:11

   Niech sie cieszy ze to nie jest zestaw Mollotowa

  • Ee
   24 maja, 08:05

   Przychodzi Babcia do lidla pytajac Prosze Pani jest ta szynka Polska mowi uslyszala nie ma dlaczego przeciez nie chcecie nalezyc do UNI nie bedzie szunki oraz innych produktow dodajac jak bedzie glosowanie to ja zaglosuje chce zostac w UNI bo nie bedzie szynki kielbasy bo sa dobre szok jak mozna nie rozumiec naco sie glosowalo fakt autotyczny

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama