Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

David Beckham może stracić prawo jazdy

David Beckham może stracić prawo jazdy
Beckham ma na swoim koncie już kilka "drogowych wybryków". (Fot. Getty Images)
Były piłkarz Manchesteru United i Realu Madryt został przyłapany, jak rozmawia przez telefon podczas jazdy, za co grozi grozi mu odebranie prawa jazdy - informuje 'Metro'.
Reklama

Do zdarzenia doszło 21 listopada ub. roku, kiedy Beckham korzystał z telefonu, jadąc swoim Bentleyem po Great Portland Street w Londynie. Zauważył to jeden ze świadków i poinformował o wszystkim policję.

Początkowo sprawa miała zostać rozpatrzona w trybie Single Justice Procedure, który oznacza szybkie rozstrzygnięcie bez konieczności stawiania się oskarżonego przed sądem. Jednak ostatecznie przypadek Beckhama potraktowano poważniej, a były piłkarz musi pojawić się w sali rozpraw.

Wyrok w sprawie zapadnie w przyszłym miesiącu - informuje "Metro". W związku z tym, że nie jest to pierwszy "drogowy wybryk" Beckhama, grozi mu nawet tymczasowa utrata prawa jazdy. 

W zeszłym roku były kapitan reprezentacji Anglii "szarżował" po ulicach Londynu, przekraczając dozwoloną prędkość o 19 mil na godzinę.

Już w 1999 r. Beckhamowi groził ośmiomiesięczny zakaz prowadzenia pojazdów za zbyt szybką jazdę. Anglik tłumaczył wówczas, że próbował uciec przed paparazzi. Celebrycie udało się uniknąć kary, m.in. dzięki jego obrońcy - znanemu adwokatowi gwiazd, Nickowi Freemanowi.

W Wielkiej Brytanii za korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy grozi sześć punktów karnych oraz grzywna w wysokości 200 funtów. 

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.258 złUSD 3.787 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama