`Tygrysy` postraszyły mistrzów!

Hull City uległo u siebie Manchesterowi United 2:3 (2:2) w pierwszym meczu 18. kolejki angielskiej Premier League.
Na KC Stadium `Tygrysy` już po kwadransie sensacyjnie prowadziły 2:0, a do siatki `Czerwonych Diabłów` celnie trafiali James Chester i David Meyler. Obrońcy tytułu pokazali jednak charakter i jeszcze przed przerwą za sprawą Chrisa Smallinga oraz Wayne'a Rooneya doprowadzili do wyrównania.

Losy spotkania rozstrzygnęły się w 66. minucie, kiedy to niefortunnie głową skierował piłkę do własnej bramki Chester. W samej końcówce za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Antonio Valencia.

Dzięki wygranej podopieczni Davida Moyesa awansowali na szóste miejsce. `Tygrysy` są dwunaste ze stratą jedenastu punktów do `Czerwonych Diabłów`.

***

Hull City - Manchester United 2:3 (2:2)
Bramki: Chester 4', Meyler 12' - Smalling 19', Rooney 26', Chester 66' - samobójcza
Czerwona kartka: Antonio Valencia (90', MU - za drugą żółtą)