Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Zdjęcia do komedii z George’m Clooneyem i Julią Roberts wstrzymane...

Zdjęcia do komedii z George’m Clooneyem i Julią Roberts wstrzymane...
Komedia z taką obsadą na pewno przyciągnie widzów do kina, ale niestety trzeba jeszcze poczekać... (Fot. PAP/EPA)
George Clooney i Julia Roberts wrócili do Stanów Zjednoczonych z Australii, gdzie brali udział w zdjęciach do komedii romantycznej 'Ticket to Paradise'. Powodem ich powrotu jest przymusowa przerwa w zdjęciach. Prace na planie zawieszono z powodu wzrostu liczby zakażeń COVID-19 w australijskim stanie Queensland.
Advertisement
Advertisement

Pierwszy o przerwaniu zdjęć poinformował "Daily Mail Australia", który podał do wiadomości, że przed wylotem z Australii, Clooney zgolił swoją brodę, którą zapuścił specjalnie na potrzeby filmu. Z Australii aktor wyleciał do Honolulu, a stamtąd do Kalifornii.

Zdjęcia do filmu "Ticket to Paradise" nagrywane są w kilku miejscach stanu Queensland od ubiegłego roku. Do ich ukończenia pozostały ekipie dwa tygodnie. Nie wiadomo jednak, kiedy prace na planie będzie można wznowić. Według najnowszych informacji przerwa ma potrwać trzy miesiące.

Wszystko przez rozwój pandemii. We wtorek władze stanu poinformowały, że odnotowano tam blisko 16 tysięcy nowych przypadków zarażenia koronawirusem i 16 zgonów. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi wyszczepienia (ponad 88 proc.) notuje się tam jednak niski odsetek chorych wymagających hospitalizacji.

Bohaterami komedii romantycznej "Ticket to Paradise" są byli małżonkowie (Clooney, Roberts), którzy wyruszają w podróż na Bali, aby powstrzymać swoją córkę przed popełnieniem błędu. Podobnie jak oni sami przed laty, również ona w pośpiechu i bez przemyślenia całej sprawy chce wziąć ślub. Zdjęcia do filmu kręcone były w Brisbane i Gold Coast, a Bali na potrzeby filmu zastąpiły wyspy Whitsunday.

Reżyserem filmu "Ticket to Paradise" jest Ol Parker ("Mamma Mia"), który napisał też scenariusz wspólnie z Danielem Pipskim. Pierwotnie premiera tej komedii została zaplanowana na 30 września tego roku, później przesunięto ją na październik. Jest jednak prawdopodobne, że w związku z co najmniej trzymiesięczną przerwą w zdjęciach, film zobaczymy w kinach dopiero w 2023 roku.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 27.05.2022
GBP 5.4209 złEUR 4.6102 złUSD 4.2966 złCHF 4.4814 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement