Menu

Wygraj spotkanie z Georgem Clooneyem w jego domu nad jeziorem Como!

Wygraj spotkanie z Georgem Clooneyem w jego domu nad jeziorem Como!
Aktor ze swoją brytyjską żoną Amal. (Fot. PAP/EPA)
Jeśli masz trochę pieniędzy, które chcesz przeznaczyć na cele charytatywne, to rozważ propozycję firmy Omaze i współpracującego z nią George'a Clooneya. W zamian za datek możesz wylosować spotkanie z tym hollywoodzkim gwiazdorem i jego żoną w ich włoskiej rezydencji położonej nad jeziorem Como.
Advertisement

"Myśląc o tym, jak będzie wyglądało nasze życie po pandemii, marzymy o spotkaniach z przyjaciółmi , wspólnym piciu drinków, jedzeniu i miło spędzonym czasie. Takie radosne i przyjemne chwile można spędzić też w towarzystwie George'a Clooneya, który wraz z żoną Amal zaprasza do swojego domu nad jeziorem Como" - brzmi ogłoszenie, które ukazało się niedawno na stronie firmy Omaze, która zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji charytatywnych.

Dowcip? Nic bardziej mylnego. Aby skorzystać z tej oferty, należy wejść na stronę Omaze.com, wybrać zakładkę "Celebrity", a potem nazwisko Clooneya. Potem zostaniemy odesłani do propozycji złożenia darowizny, a jeśli nie chcemy przekazywać żadnych środków, możemy wybrać opcję jednorazowego wejścia bez żadnych kosztów, po czym przejść do formularza, w którym podajemy nasze dane adresowe. To już jest zgłoszenie do udziału w losowaniu spotkania z Clooneyem.

Przekazanie darowizny zwiększa jednak szanse na zwycięstwo. Wpłacenie 10 dolarów jest równoznaczne z wysłaniem 100 takich formularzy zgłoszeniowych, za 25 dolarów zyskujemy 250 wpisów, zaś za 50 lub 100 dolarów zyskujemy równowartość odpowiednio 1000 i 2000 zgłoszeń. łanych formularzy. Akcja trwa do 16 lipca, a nazwisko szczęśliwca, który będzie miał okazję odwiedzić dom Clooneya, zostanie wylosowane 4 sierpnia.

Zwycięzca akcji nie płaci za przelot do Włoch ani pobyt w czterogwiazdkowym hotelu - te koszta pokrywa Omaze. Uzyskane w tej zbiórce środki trafią na konto Clooney Foundation for Justice, organizacji walczącej o prawa człowieka.

Hollywoodzki aktor nie jest jedynym celebrytą, który zdecydował się na współpracę z Omaze. Firma oferuje też spotkania z innymi gwiazdami m.in.: na drinka z Cameron Diaz, spotkanie z Andreą Bocellim w jego domu w Toskanii, połączone z odwiedzeniem jego winnicy, kolacją w jego towarzystwie i VIP-owskim zaproszenie na jego koncert. Można też wybrać warsztaty kulinarne ze słynnym szefem kuchni Massimo Botturą albo lunch na planie zdjęciowym z Jonahem Hillem. Każda z gwiazd, którą dołączyła do akcji, wskazała organizację, na którą zostaną przekazane fundusze.

Omaze to amerykańska firma, która współpracuje z organizacjami charytatywnymi i pomaga im zdobyć fundusze, organizując specjalne zbiórki i wydarzenia. Zwykle zachęca do przekazywania datków, kusząc możliwością przeżycia niecodziennych doświadczeń, jak choćby spotkaniem z ulubionymi gwiazdami albo zdobycia cennych nagród rzeczowych. Aby wziąć udział w losowaniu tych niespodzianek, nie trzeba przekazywać datków, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy - ale ci, którzy zdecydują się na przekazanie darowizny, mają większe szanse na wygraną, a im wyższą kwotę przekażą, tym większe mają szanse. Środki uzyskane z każdej zbiórki dzielone są między firmę Omaze (bierze 20 proc.), a organizację charytatywną, dla której zbierano pieniądze (ta dostaje pozostałe 80 proc.

Firma Omaze została założona przez Ryana Cumminsa i Matthew Pohlsona w lipcu 2012 roku. Do tej pory zebrała ponad 130 milionów dolarów dla ponad 350 organizacji charytatywnych, w tym UNICEF, After-School All-Stars, Julia's House.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement