Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Shakira i Gerard Pique podpisali w sądzie ugodę ws. opieki nad dziećmi

Shakira i Gerard Pique podpisali w sądzie ugodę ws. opieki nad dziećmi
Shakira po wyjściu z sądu w Barcelonie 1 grudnia 2022 r. (Fot. PAP/EPA)
Trzy tygodnie temu wokalistka i sportowiec wynegocjowali ugodę w sprawie opieki nad ich dwoma synami. W czwartek kolumbijska piosenkarka i hiszpański piłkarz stawili się w barcelońskim sądzie, by dopełnić formalności. Od tego dnia Shakira będzie mogła wyprowadzić się z dziećmi do Miami.
Advertisement
Advertisement

Shakira i Gerard Pique musieli stawić się w barcelońskim sądzie pierwszej instancji osobiście, by podpisać ugodę dotyczącą przyszłości ich synów. Ugodę, którą wynegocjowali wcześniej poza salą rozpraw. Jak relacjonuje serwis Hola!, do gmachu barcelońskiego sądu weszli osobno w towarzystwie swoich prawników.

Spędzili w nim około półtorej godziny. Wyszli również osobno. Nie rozmawiali z mediami, których przedstawicieli było bardzo wielu przed sądem.

Przed sądem pojawiło się mnóstwo przedstawicieli mediów, ale zarówno Gerard Pique (na zdj.), jak i Shakira nie udzielali wywiadów. (Fot. PAP/EPA)

Jak donosiły katalońskie media, Shakira i Pique na początku listopada odbyli 12-godzinny maraton negocjacji. Ustalili, że na początku przyszłego roku piosenkarka wspólnie z ich synami, 9-letnim Milanem i 7-letnim Sashą, wyprowadzą się do Miami. Chłopcy do tej pory przez cały czas mieszkali w Barcelonie, gdzie Shakira i Pique mają willę, jak również gdzie ich ojciec grał w drużynie piłkarskiej FC Barcelona.

Adwokat Pique stwierdził w środę, że ten, jeśli wyrazi na to chęć, być może także osiedli się w Miami. Sportowiec będzie miał wówczas do dyspozycji ze swoimi synami dziesięć dni w miesiącu. W tym czasie będzie mógł przemieszczać się z nimi w dowolne miejsce.

Miami jest miastem bliskim sercu Shakiry. Tam ma przyjaciół i bliską rodzinę, tam ma też rezydencję.

Niektórzy spekulują, że to, iż Pique w listopadzie dosyć niespodziewanie zakończył swoją karierę piłkarską, wynikało stąd, że chciał mieć więcej czasu dla swoich synów.

Słynna para ogłosiła swoje rozstanie w czerwcu 2022 r. Według mediów powodem rozpadu ich małżeństwa była zdrada Pique. 35-letni Gerard miał związać się z młodszą o 12 lat studentką, pracującą w jego firmie produkcyjnej.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 27.01.2023
GBP 5.3505 złEUR 4.7076 złUSD 4.3252 złCHF 4.6961 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement