Menu

Kuba Wojewódzki narzeka na swoją "niefortunną urodę"

Kuba Wojewódzki narzeka na swoją "niefortunną urodę"
Kuba twierdzi, że nadrabia "urokiem osobistym"... (Fot. PAP)
Weekend spędzony na Helu wprowadził popularnego dziennikarza w refleksyjny nastrój i skłonił do rozmyślań na temat swojego wyglądu. Pokłosiem tych przemyśleń jest opublikowany na Instagramie post, w którym Kuba Wojewódzki samokrytycznie stwierdził, że jego uroda jest 'niefortunna', a w kontaktach z kobietami nadrabia urokiem osobistym.
Advertisement

Wiele rzeczy można powiedzieć o Kubie Wojewódzkim, ale na pewno nie można mu odmówić sarkastycznego poczucia humoru, a także dystansu do siebie. Ów dystans dziennikarz zaprezentował także w ostatnim wpisie, który pojawił się na jego profilu. Showman opublikował zdjęcie z plaży na Helu i napisał o sobie: "Urodziłem się z dosyć niefortunną urodą. Mam wrażenie że Bóg spojrzał na mnie i powiedział: Będziesz potrzebował pomocy, żeby się z kimś umówić. I dał mi niezwykły urok…" - zażartował.

Post stał się też dla Wojewódzkiego okazją do zaprezentowania koszulki ozdobionej naszywką z jego twarzą. Pochodzi ona z kolekcji sportowych ubrań, którą dziennikarz sygnuje swoim nazwiskiem. Czujni internauci zauważyli we wpisie Kuby Wojewódzkiego odwołanie do Boga i nie omieszkali mu tego wytknąć, bo dziennikarz jest zdeklarowanym ateistą.

"A dlaczego akurat Bóg? Rzekomo w niego nie wierzysz! I tu cię mamy, przyłapany na gorącym uczynku…". Na odpowiedź gwiazdy TVN nie trzeba było długo czekać. "Bóg jest dla mnie postacią literacką. Jak Kubuś Puchatek czy Don Kichot…" - wyjaśnił dziennikarz.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 26.07.2021
GBP 5.3582 złEUR 4.5858 złUSD 3.8915 złCHF 4.2381 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement