Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kelly Clarkson doczekała się swojej gwiazdy w Hollywood!

Kelly Clarkson doczekała się swojej gwiazdy w Hollywood!
Szczęśliwa posiadaczka gwiazdy na słynnym bulwarze w Hollywood. (Fot. FREDERIC J. BROWN/AFP via Getty Images)
W tym roku mija 20 lat, od kiedy Kelly Clarkson wygrała pierwszą edycję muzycznego talent show 'American Idol'. Ukoronowaniem tego jubileuszu było odsłonięcie przez piosenkarkę jej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Sław. W tej uroczystości towarzyszyli jej jurorzy 'Idola', którzy byli świadkami narodzin jej kariery, w tym Simon Cowell.
Advertisement
Advertisement

Kelly Clarkson jest jedną z osób, które symbolizują trwającą od 20 lat modę na różnego rodzaju reality i talent shows. O ile nazwiska większości uczestników tych programów zostały zapomniane, ona wciąż jest w głównym nurcie show-biznesu. Clarkson sprzedała 28 mln albumów i 54 mln singli, zdobyła też trzy nagrody Grammy. A od 2019 r. prowadzi swój talk-show "The Kelly Clarkson Show" na antenie NBC.

19 września Clarkson została wyróżniona przez Izbę Handlu Hollywood, która zarządza Aleją Gwiazd w Los Angeles. Tego dnia piosenkarka i prezenterka odsłoniła swoją pięcioramienną gwiazdę przy Hollywood Boulevard. Poświęcona jej płyta chodnikowa ma numer 2733.

Na to wyjątkowe wydarzenie Clarkson zabrała ze sobą dzieci, 8-letnią córkę River i 6-letniego syna Remingtona. Z bliska oklaskiwali ją też jurorzy, którzy oceniali jej występy w pierwszej edycji "American Idol" w 2002 r. - Simon Cowell, Paula Abdul i Randy Jackson.

Na to wyjątkowe wydarzenie przybył nawet Simon Cowell i Paula Abdul. (Fot. FREDERIC J. BROWN/AFP via Getty Images)

Cowell, który był najbardziej surowym z jurorów w tym programie, podczas uroczystości przyznał, że Kelly uratowała pierwszą edycję show.

"Właściwie, to myślałem, że zostałem wkręcony pierwszego dnia, gdy nagrywaliśmy Idola. Paula zrezygnowała (jednak szybko wróciła do jurorowania – red.), każdy śpiewał nieczysto. Robiło się coraz gorzej. To była absolutna katastrofa. Pamiętam dzień, w którym cię poznaliśmy. Pamiętam nie tylko twój głos, ale i osobowość. Musiałem być z tobą szczery. Nie zdawałem sobie wtedy jeszcze sprawy, jak bardzo jesteś utalentowana. Po prostu cię lubiłem" – stwierdził Cowell, cytowany przez serwis Fox News.

Głos zabrała również Clarkson. "Miałam 19 lat, kiedy wystartowałam w Idolu. To, że jestem tutaj 20 lat później, jest magiczne. Móc tych ludzi wciąż nazywać przyjaciółmi i nadal mieć ich przy sobie, to liczy się najbardziej" – powiedziała gwiazda. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 02.12.2022
GBP 5.4610 złEUR 4.6850 złUSD 4.4492 złCHF 4.7576 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement