Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jeremy Clarkson został dziadkiem!

Jeremy Clarkson został dziadkiem!
Jeremy Clarkson podkreślił, iż jest teraz "najszczęśliwszym człowiekiem, jakim może tylko być". (Fot. Getty Images)
Radosną nowinę przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Jeremy Clarkson. Znany dziennikarz motoryzacyjny ogłosił, że jego najstarsza córka urodziła dziecko, a zatem on sam został dziadkiem.
Advertisement
Advertisement

Wnuczka Clarksona przyszła na świat 1 lutego, jednak dopiero teraz współgospodarz programu "The Grand Tour" pochwalił się światu tą szczęśliwą nowiną. Nieco więcej zdradziła na swoim profilu na Instagramie szczęśliwa mama.

Emily, najstarsza córka dziennikarza, zapewniła, że zarówno ona, jak i jej dziecko czują się świetnie. "Wszyscy mamy się naprawdę dobrze, jesteśmy w domu i cieszymy się wspólnym czasem jako rodzina" - wyjaśniła 28-latka. Arlo Rose to jej pierwsze dziecko.

Pod opublikowanym przez Clarksona postem posypały się tysiące gratulacji i zabawnych komentarzy. Niektórzy fani dopytywali czy widoczne na zdjęci maleństwo to na pewno wnuczka Clarksona, czy może jego kumpel Richard Hammond, który z powodu niskiego wzrostu, nierzadko jest obiektem żartów współprowadzących.

Niektórzy już wyrazili opinię, że dziadek na pewno zadba o to, aby jego wnuczka miała najfajniejsze auto. W komentarzach nie zabrakło także odniesień do niedawnego skandalu, jaki wywołał opublikowany w "The Sun" felieton Clarksona na temat Meghan Markle.

Pojawiły się sugestie, że Clarkson powinien przekonać swoją rodzinę do zmiany imienia dziewczynki - z Arlo Rose na Meghan. Pojawiły się też głosy, że dziennikarz Clarkson będzie miał co robić po tym, jak współpracę z nim zerwała platforma Amazon, która emitowała program "The Grand Tour".

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 31.03.2023
GBP 5.3107 złEUR 4.6755 złUSD 4.2934 złCHF 4.6856 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement