Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jennifer Aniston została pisarką!

Jennifer Aniston została pisarką!
"Clydeo Takes a Bite Out of Life" autorstwa gwiazdy trafi do księgarń 1 października. (Fot. Getty Images)
Gwiazda 'Przyjaciół' postanowiła sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Jennifer Aniston pochwaliła się na Instagramie, że napisała książkę dedykowaną najmłodszym odbiorcom. Bohaterem publikacji jest wesoły psiak o imieniu Clydeo, który przypomina należącego do aktorki czworonoga.
Advertisement
Advertisement

Jennifer Aniston dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły zabawić się w pisarzy. Hollywoodzka aktorka ogłosiła na Instagramie, że napisała książkę dla dzieci. Publikacja zatytułowana "Clydeo Takes a Bite Out of Life" opowiada o psie, który odkrywa pasję do gotowania. Za inspirację do stworzenia tej postaci posłużył autorce jej własny czworonożny przyjaciel, adoptowany ze schroniska sznaucer Clyde.

"Mam nadzieję, że jego urocza podróż w poszukiwaniu prawdziwej pasji będzie inspiracją dla dzieci i wszystkich miłośników psów" – wyznała zdobywczyni Złotego Globu.

Kilka lat temu Aniston podjęła współpracę ze studiem animacji Invisible Universe, które "ożywiło" jej ukochanego psiaka. Owocem owej współpracy jest instagramowy profil pupila gwiazdy, który wystartował w 2021 roku. Nosi on nazwę Callmeclydeo.

"Kiedy wpadliśmy na ten pomysł, nie przypuszczałam, że dostarczy obserwatorom tyle radości" – dodała 55-letnia aktorka. Ilustracje do książki wykonał ceniony brazylijski artysta Bruno Jacob.

"Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z jedyną z swoim rodzaju, niepowtarzalną Jennifer Aniston. To nie tylko historia przygód uroczego psa, ale także uniwersalna opowieść o odnajdywaniu radości w życiu i pasji, która uszczęśliwia" – przyznała Nancy Inteli, wiceprezeska i wydawczyni HarperCollins Children’s Books.

Wydawnictwo ogłosiło przy tym, że nadchodząca publikacja aktorki zapoczątkuje literacką serię, która składać się ma łącznie z czterech tytułów. Aniston stworzy w przyszłości książkę kucharską oraz dwie książki promujące czytelnictwo wśród najmłodszych.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 19.07.2024
GBP 5.0974 złEUR 4.2930 złUSD 3.9461 złCHF 4.4425 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement