Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Gwiazda "Dirty Dancing" ujawniła, że była zaręczona z Johnnym Deppem

Gwiazda "Dirty Dancing" ujawniła, że była zaręczona z Johnnym Deppem
Jennifer Grey po rozstaniu z Matthew Broderickiem zaledwie kilka tygodni później przyjęła oświadczyny Johnny’ego Deppa. (Fot. Getty Images)
Gwiazda 'Dirty Dancing' promuje obecnie swój pamiętnik zatytułowany 'Out of the Corner: A Memoir'. W książce opisuje lata dorastania, karierę w Hollywood i romanse z największymi gwiazdami show-biznesu. W najnowszym wywiadzie aktorka ujawniła dość ciekawy fakt.
Advertisement
Advertisement

Po wielu latach nieobecności w show-biznesie o Jennifer Grey znów jest głośno. Gwiazda kultowego "Dirty Dancing" przypomniała o sobie za sprawą wydanego 3 maja pamiętnika "Out of the Corner: A Memoir", w którym wspomina najważniejsze wydarzenia ze swojego życia. Grey opowiedziała m.in. o dzieciństwie spędzonym w Malibu, dobrze zapowiadającej się karierze oraz operacji plastycznej nosa, której żałuje do dziś.

"Jennifer Grey zabiera czytelników w fascynującą podróż. To wyrazista, poruszająca i odważna opowieść o niekończącej się osobistej ewolucji i dojrzewaniu, którą pokochają kobiety w każdym wieku" – możemy przeczytać w opisie wydawcy.

Sporo miejsca w książce aktorka poświęciła na opisanie swoich płomiennych romansów i burzliwych związków z najpopularniejszymi gwiazdami Fabryki Snów. We wcześniejszych wywiadach Grey ujawniła, że tuż po zerwaniu zaręczyn z Matthew Broderickiem, z którym szykowała się do ślubu, szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego sławnego mężczyzny.

Mowa o Johnnym Deppie, z którym spotykała się w 1989 roku. Jak się okazuje, ich związek błyskawicznie wszedł w nową, poważniejszą fazę. Goszcząc w programie "The Drew Barrymore Show" Grey zdradziła, że Depp też się jej oświadczył. "Z Matthew i Johnnym byłam zaręczona w tym samym miesiącu" – podkreśliła. "To był znak, że zbliżają się kłopoty" – dodała.

Choć jej związek z gwiazdorem "Piratów z Karaibów" zakończył się po kilku miesiącach, aktorka nadal ciepło wspomina dawnego ukochanego. "Johnny Depp z 1989 roku był niewyobrażalnie, wręcz abstrakcyjnie piękny. Nigdy nie spotkałam piękniejszego faceta" – wspomina byłego narzeczonego Grey i dodaje, że romans z nim był doskonałym lekiem na ból po zerwaniu z Broderickiem.

"Między nami był ogień. To było właściwie ognisko. Ta przygoda zrekompensowała mi wszystko, przez co przeszłam" – wyznała. Szybko jednak odkryła, że Depp ma też mroczną stronę i wykazuje cechy "szalonego zazdrośnika i paranoika".

Poproszona o wyrażenie opinii o "procesie dekady" Grey przyznała, że skandal ten "łamie jej serce". "Myślę, że cała ta sytuacja jest potwornie smutna. Mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko rozwiązana. Każdemu życzę dobrze" – stwierdziła dyplomatycznie gwiazda "Dirty Dancing".

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 24.06.2022
GBP 5.4831 złEUR 4.7094 złUSD 4.4656 złCHF 4.6538 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement