Menu

Eva Mendes w młodości nienawidziła swojej twarzy...

Eva Mendes w młodości nienawidziła swojej twarzy...
Aż trudno uwierzyć, że Eva miała zastrzeżenia do swojej twarzy... (Fot. PAP/EPA)
Dziś zaliczana jest do najbardziej atrakcyjnych gwiazd w Hollywood i ma świadomość swojej atrakcyjności. Ale nie zawsze tak było. W młodości Eva Mendes miała ogromne kompleksy na punkcie wyglądu. W nowym poście na Instagramie poście ujawniła, że nie znosiła swojej twarzy i jej… 'dziwnej struktury kości'. Swoje wyznanie aktorka zwieńczyła przesłaniem dla młodych kobiet.
Advertisement

Eva Mendes dziś uważana jest za jedną z najpiękniejszych hollywoodzkich aktorek. Ale jak się okazuje, w przeszłości miała kłopoty z samoakceptacją. Choć fanom jej urody może wydać się to zdumiewające, Mendes miała w młodości kompleksy na punkcie swojej twarzy. Opowiedziała o tym na Instagramie, publikując swoje zdjęcie sprzed 20 lat. Jest to kadr z filmu, w którym wówczas wystąpiła. Mimo że na owej fotografii widzimy aktorkę w nienagannym makijażu i fryzurze, ona sama nie była wtedy zadowolona ze swojego wyglądu.

"Właśnie natknęłam się na to zdjęcie z jednego z moich filmów sprzed prawie 20 lat. Pamiętam, że kiedy zobaczyłam je wtedy, pomyślałam, że moja twarz wygląda dziwnie i że mam dziwną strukturę kości. Znacie te wszystkie kompleksy, które 26-letnia dziewczyna może mieć. Teraz, 20 lat później, chciałabym mieć tę dziwną twarz i dziwną strukturę kości, której nie znosiłam" – napisała Mendes. I dodała, że czytające jej opowieść, młode kobiety powinny przestać przejmować się nadmiernie swoim wyglądem, gdyż z czasem za nim zatęsknią – tak jak ona.

"Jeśli nienawidzisz swoich zdjęć, poczekaj 20 lat – gwarantuję, że wtedy je pokochasz" – zaznaczyła aktorka. Swój post zwieńczyła słowami słynnego poety i dramatopisarza Oscara Wilde’a: "Młodość marnowana jest na młodych".

Komentujące post internautki przyznały aktorce rację i podziękowały jej za to szczere wyznanie. "Kocham twój wpis! Często oglądam swoje stare zdjęcia i zastanawiam się, dlaczego u licha tak bardzo brakowało mi wtedy pewności siebie?" – napisała jedna z fanek aktorki. "Jako 25-latka przechodzę teraz przez to samo. Dziękuję, że się tym podzieliłaś" – dodała inna. "Kiedy miałam 23 lata, byłam totalnie przerażona, widząc dwa siwe włosy na swojej głowie. Teraz mam 46 lat i mnóstwo siwych włosów. Chciałabym cofnąć się w czasie i dać sobie w twarz" – wtórowała kolejna.

Wiele osób zwróciło też uwagę na fakt, że mimo upływu lat, Mendes wciąż prezentuje się nad wyraz młodo. "Moim zdaniem wyglądasz teraz tak samo, jak wtedy. Klasyczna piękność" – głosi jeden z wielu podobnych komentarzy.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement