Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Chłopiec, który zgubił w Londynie gitarę, miał podwójne szczęście!

Chłopiec, który zgubił w Londynie gitarę, miał podwójne szczęście!
Mazz Murray z Brianem Mayem z grupy Queen w musicalu "We Will Rock You". (Fot. Getty Images)
A może nawet potrójne. Bo do akcji poszukiwania właściciela instrumentu włączył się słynny gitarzysta Queen - Brian May. Gdy ogłosił to na Instagramie, z pomocą ruszył cały Londyn.
Advertisement
Advertisement

Tydzień temu Mazz Murray, aktorka i piosenkarka, która m.in. wcieliła się w postać Killer Queen w "We Will Rock You" – sztuce opartej na utworach zespołu Queen - oraz Donnę w musicalu "Mamma Mia!" – ogłosiła w mediach społecznościowych, że na stacji metra Edgware Road znalazła gitarę marki Alhambra. Z rzeczy, które odkryła w kieszeni pokrowca, wywnioskowała, że instrument należy do dziecka.

"Jakiś biedny dzieciak dostaje teraz za zgubienie jej królewski opie***". Spróbujmy ponownie połączyć gitarę z jej właścicielem" - zaapelowała, prosząc przy tym o pomoc Briana May’a.

May umieścił osobisty apel na swoim Instagramie. Teraz ogłosił: "UDAŁO SIĘ ponownie połączyć zagubioną gitarę z jej właścicielem – młodym mężczyzną imieniem Emerson – który pewnego dnia nas wszystkich zaskoczy!!". Gwiazdor rocka serdecznie podziękował tym, którzy pomogli w rozpowszechnianiu jego apelu. "Media społecznościowe mają swoje dobre strony!" - skwitował.

Podziękowała też sama inicjatorka poszukiwań - głównie May'owi, którego nazwała "możnym Ojcem Chrzestnym Rocka. Dodała, że Emerson ma 8 lat, a jego rodzice w podzięce za oddanie zguby, przekazali darowiznę na rzecz charytatywnej organizacji dla dzieci, która zajmuje się muzykoterapią.

W poszukiwania właściciela gitary zaangażowało się bardzo wiele osób w Londynie. W końcu udało się go odnaleźć poprzez sklep, w którym kupiono ten konkretnie instrument. "Jeśli znajdę w poniedziałek fortepian, nie będę dzwonić do Eltona!" - zapewniła w żartach Mazz Murray.

Aktorka osobiście oddała instrument chłopcu. "Możny Ojciec Chrzestny Rocka" towarzyszył im wirtualnie – w trybie wideokonferencji.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 27.05.2022
GBP 5.4209 złEUR 4.6102 złUSD 4.2966 złCHF 4.4814 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement