Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Córka Cindy Crawford ma ambitne marzenia...

Córka Cindy Crawford ma ambitne marzenia...
Kaia Jordan Gerber jest łudząco podobna do swojej matki, Cindy Crawford... (Fot. PAP/EPA)
Kaia Gerber nie jest już modowym podlotkiem do złudzenia przypominającym swoją mamę. Przez lata pracowała na swoje nazwisko w świecie mody, aby dziś móc skoncentrować się na innych zawodowych wyzwaniach, m.in. aktorstwie.
Advertisement
Advertisement

21-letnia Gerber zagrała w filmie "Bottoms", którego premiera zaplanowana jest na ten rok. Fani jej urody i ciekawi talentu zobaczą ją także na małym ekranie w nadchodzącej produkcji Apple + "Mrs. American Pie".

Co do swoich przyszłych ekranowych ról, Kaia ma bardzo ambitne plany. Zapytana w rozmowie z "Elle" o to, kogo chciałaby zagrać, bez wahania wymieniła amerykańską piosenkarkę Patti Smith i dziennikarkę Joan Didion. Obie te legendy łączy jeden wspólny mianownik – książki, które są nieodłącznymi towarzyszami Gerber, i które miały ogromny wpływ na modelkę.

"Patti Smith i jej książka Just Kids całkowicie zmieniły moje życie. I Joan Didion. Przeczytałam wszystko, co kiedykolwiek napisała. Oglądałam jej dokument milion razy. Pada tam stwierdzenie, które bardzo do mnie przemawia: kiedy coś przeanalizuję, wydaje się mniej straszne. W ten sposób myślę o skonfrontowaniu się z bólem, chcę wiedzieć, gdzie leży. Za jej sprawą przestałam uciekać od własnych uczuć" – wyznała modelka nakreślając swoje aktorskie marzenia.

Kaia chętnie się fotografuje ze słynną mamą. (Fot. Getty Images)

Gdy mówi o aktorstwie, nie unika odpowiedzi na pytanie o nepotyzm, wokół którego od niedawna toczy się w Hollywood gorąca dyskusja. O ile w modelingu może liczyć na pewne przywileje, aktorstwo uznaje za coś zupełnie innego.

"Żaden artysta nie poświęci swojej wizji dla czyjegoś dziecka. Nie tak rodzi się sztuka, a to właśnie ona mnie interesuje. Poza tym nikt nie będzie chciał współpracować z kimś, kto jest trudny, arogancki i niemiły. Tak, nepotyzm jest powszechny, ale sądzę, że gdyby w rzeczywistości był taki, jak ludzie go przedstawiają, obserwowalibyśmy go znacznie więcej" – stwierdziła.

Poza kamerą i wybiegiem Gerber nie wyklucza także własnego literackiego debiutu. W pracy, która w dużej mierze polega na czekaniu, książki są jej rozrywką i odskocznią od codziennego zgiełku. Jak na razie modelka ogranicza się wyłącznie do polecania za pośrednictwem Instagrama tytułów, które jej zdaniem są warte przeczytania. Kto wie może kiedyś będzie promować własne wydawnictwo?

21-latka nie chce się ograniczać do modelingu. (Fot. Getty Images)

"Chciałabym napisać książkę. Popełniłam nawet zbiór esejów, które traktują głównie o uczuciach. Jakiś czas temu zajrzałam do nich, zupełnie nie wiedząc, po co je zbieram, ale cieszę się, że są. Kiedyś chciałabym napisać felieton, aby podzielić się swoimi przemyśleniami. Zdaję sobie jednak sprawę, że to może być bardzo onieśmielające. Świat literatury jest bardzo trudny i wymagający, i zwyczajnie się go boję" – przyznała w rozmowie Gerber.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 24.03.2023
GBP 5.3417 złEUR 4.6911 złUSD 4.3742 złCHF 4.7623 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement