Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Britney Spears i Janet Jackson mają wspólnego wroga...

Britney Spears i Janet Jackson mają wspólnego wroga...
57-letnia Jackson była na szczycie, gdy stało się coś, co zrujnowało jej karierę... (Fot. Getty Images)
Britney zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym wyraziła wdzięczność za wsparcie, jakie okazała jej Janet Jackson. Spears określiła starszą koleżankę po fachu mianem swojego wzoru do naśladowania. Piosenkarki odnowiły ponoć kontakt po premierze głośnej autobiografii Britney, w której ta ujawniła szokujące szczegóły na temat relacji z byłym chłopakiem Justinem Timberlake’em.
Advertisement
Advertisement

Britney Spears postanowiła publicznie podziękować Janet Jackson za pomoc, jaką otrzymała od niej w kryzysowych momentach. Piosenkarka zamieściła zdjęcie przedstawiające okładkę płyty "Janet" z 1993 roku, które opatrzyła wymownym podpisem.

"Dziękuję tej pięknej kobiecie za utrzymanie moich marzeń i serca przy życiu. Zawsze była najbystrzejszą kobietą na świecie. Ona jest kimś, na kim będę wzorować się przez resztę swoich dni" – wyznała gwiazda w usuniętym już poście.

Pod koniec ubiegłego roku osoba z bliskiego otoczenia Spears wyjawiła w rozmowie z "The Mirror", że po premierze swojej głośnej autobiografii odnowiła ona relację ze starszą koleżanką po fachu. Panie połączyć miał wspólny wróg: Justin Timberlake.

Na kartach książki "Kobieta, która jestem" Britney wyznała, że zaszła z ówczesnym partnerem w nieplanowaną ciążę i na jego prośbę poddała się aborcji. Spears wyjawiła także, iż Justin zerwał z nią za pośrednictwem… SMS-a. 

Jackson również ma powody, by żywić urazę do Timberlake’a. To on był wszak sprawcą skandalu, jaki wybuchł po ich wspólnym koncercie na Super Bowl w 2004 roku. W czasie występu gwiazdor niespodziewanie rozdarł kostium koleżanki, odsłaniając jej nagą pierś na oczach milionów widzów.

Konsekwencje scenicznej wpadki poniosła jednak wyłącznie Jackson. Znalazła się ona rzekomo na "czarnej liście" szefa emitującej finał mistrzostw National Football League stacji CBS, który latami blokował jej występy.

"Janet i Britney łączy więź, bo mają wspólne doświadczenia. Obie czuły, że Justin wiele zyskał niszcząc ich wizerunek. Gdy ukazała się książka Britney, Janet skontaktowała się z nią, by zapewnić ją o swoim wsparciu. Chce, by wiedziała, że może na nią liczyć" – zdradził w listopadzie informator "The Mirror".

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 15.04.2024
GBP 5.0192 złEUR 4.2851 złUSD 4.0209 złCHF 4.4047 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement