Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Brad Pitt dał się nabrać, że w jego posiadłości jest złoto. Szukał go rok

Brad Pitt dał się nabrać, że w jego posiadłości jest złoto. Szukał go rok
Poszukiwania złota przez aktora zakończyły się fiaskiem. (Fot. Getty Images)
Od 2008 r. Brad Pitt jest współwłaścicielem winnicy Chateau Miraval w Prowansji, która specjalizuje się w różowym winie. Był jednak czas, gdy bardziej od produkcji szlachetnego trunku, jego wyobraźnię rozpalał wart miliony dolarów średniowieczny skarb rzekomo ukryty na terenie winnicy. Pitt w ostatnim wywiadzie przyznał, że przez rok miał obsesję na punkcie jego znalezienia.
Advertisement
Advertisement

Kilka lat temu gwiazdor dowiedział się od pozornie przypadkowo poznanego mężczyzny, że na terenie jego francuskiej posiadłości zakopane jest złoto zagrabione z Bliskiego Wschodu podczas wypraw krzyżowych.

"Miałem obsesję i czułem wielką ekscytację. Przez rok myślałem tylko o tym, by odnaleźć skarb" – zdradził w rozmowie z redakcją australijskiej edycji magazynu "GQ".

"Może ma to coś wspólnego z tym, gdzie dorastałem, bo w Górach Ozark zawsze krążyły historie o ukrytym złocie" – nieco niezdarnie tłumaczył się aktor pochodzący z Missouri, w środkowej części Stanów Zjednoczonych. Nieco groteskowe wydaje się też i to, że "gorączka złota" ogarnęła kogoś, który zgarnia 20 mln dolarów za rolę w filmie.

Pitt podczas swoich poszukiwań wykorzystywał nawet profesjonalny sprzęt radarowy. Nigdy jednak nie znalazł złota. Musiało minąć sporo czasu, nim zdał sobie sprawę, że człowiekowi, który opowiedział mu legendę o skarbie, zależało jedynie na tym, by zainwestował w jego firmę produkującą radary.

"Na koniec czułem się jak dureń" – podsumował.

Gwiazdor kupił francuską posiadłość wspólnie z Angeliną Jolie. W 2014 r. wzięli tam ślub. Para od kilku lat nie jest już razem. Po długiej batalii rozwodowej, a później procesie dotyczącym opieki nad ich dziećmi, znów walczą ze sobą w sądzie. Tym razem Pitt oskarża Jolie, że bez jego wiedzy sprzedała swoje udziały w Chateau Miraval rosyjskiemu oligarsze, Jurijowi Szeflerowi.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 09.08.2022
GBP 5.5646 złEUR 4.7021 złUSD 4.5919 złCHF 4.8239 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement