Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Arnold Schwarzenegger nadal kocha byłą żonę

Arnold Schwarzenegger nadal kocha byłą żonę
Szczęśliwa para na zdj. z 2003 roku. (Fot. Getty Images)
Dwa lata temu gwiazdor 'Terminatora' i dziennikarka Maria Shriver sfinalizowali rozwód. Para rozstała się dekadę wcześniej w atmosferze skandalu – na jaw wyszło wówczas bowiem, że Schwarzenegger romansował z ich gosposią, która urodziła mu syna. Hollywoodzki aktor wielokrotnie kajał się w rozmowach z prasą i podkreślał, że wciąż ma poczucie winy z powodu krzywdy, jaką wyrządził swojej rodzinie.
Advertisement
Advertisement

W 2011 roku świat obiegła informacja o romansie Arnolda Schwarzeneggera. Okazało się wówczas, że aktor zdradzał Marię Shriver z ich gosposią, Mildred Baeną, z którą ma dorosłego obecnie syna Josepha. Gdy dziennikarka dowiedziała się o niewierności męża, wniosła pozew o rozwód. Ten został sfinalizowany dopiero dwa lata temu.

Dekadę zajęło małżonkom dogadanie się w sprawie podziału majątku, który w chwili ogłoszenia ich separacji opiewał na ponad 400 mln dolarów. "To był bardzo trudny okres – zarówno jeśli chodzi o moje małżeństwo, jak i relacje z dziećmi. Zadałem mojej rodzinie mnóstwo bólu. Będę musiał z tym żyć do końca swoich dni" – kajał się Schwarzenegger w poświęconym mu dokumencie "Arnold", który w czerwcu zadebiutował na Netfliksie.

W udzielonym magazynowi "People" wywiadzie 76-letni aktor wyjawił, że nie tylko darzy Shriver "ogromnym szacunkiem", ale też nadal ją kocha.

Arnold z rodziną w 2006 roku. (Fot. Getty Images)

"Nie zamknąłem tego rozdziału, bo rozdział z Marią będzie trwał wiecznie. Nie mam najmniejszego powodu, by czuć do niej cokolwiek innego niż miłość. Nie było tak, że nasze uczucie wygasło czy że pokłóciliśmy się i toczyliśmy o coś spór. To ja spiep***łem sprawę. Rozstanie było jej decyzją. Oboje byliśmy jednak zgodni co do tego, że nie mogą na tym ucierpieć nasze dzieci" – przyznał gwiazdor, który wraz z eksmałżonką doczekał się czwórki pociech: 33-letniej obecnie Katherine, 31-letniej Christiny, 30-letniego Patricka i 26-letniego Christophera.

Schwarzenegger zaznaczył, że obecnie ma ze swoją byłą żoną przyjacielskie relacje.

"Jest trochę tak, jakbyśmy nadal byli razem, tyle że wiedziemy oddzielne życia. Ona ma swoje sprawy i nowego partnera, u mnie jest podobnie. Ciągle rozmawiamy o dzieciach, jesteśmy w stałym kontakcie" – wyjaśnił były gubernator stanu Kalifornia.

Schwarzenegger jest aktualnie związany z młodszą o 28 lat fizjoterapeutką Heather Milligan, którą poznał w 2012 roku, gdy po operacji barku został skierowany do niej na rehabilitację. "Kiedy skończyłem się u niej leczyć, zaprosiłem ją na lunch, by podziękować za troskliwą opiekę. I tak jedno doprowadziło do drugiego. Mamy ze sobą wiele wspólnego. Jest bardzo ambitna i niezależna. Nasz związek jest fantastyczny" – podkreślił gwiazdor. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 08.12.2023
GBP 5.0458 złEUR 4.3303 złUSD 4.0181 złCHF 4.5913 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement