Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Ariana Grande wniosła pozew o rozwód z Daltonem Gomezem

Ariana Grande wniosła pozew o rozwód z Daltonem Gomezem
Piosenkarka złożyła właśnie papiery rozwodowe. (Fot. Getty Images)
W połowie lipca świat obiegła informacja o nadciągającym rozwodzie Ariany Grande i Daltona Gomeza. Przyczyną rozpadu trwającego dwa lata małżeństwa pary miała być niewierność piosenkarki, która nawiązała romans z broadwayowskim aktorem Ethanem Slaterem. Plotki się potwierdziły.
Advertisement
Advertisement

Małżeństwo Ariany Grande i Daltona Gomeza wkrótce przejdzie do historii. Jak donosi serwis TMZ, dwukrotna zdobywczyni nagrody Grammy właśnie złożyła pozew o rozwód. Jako przyczynę rozpadu związku z Gomezem podała "różnice nie do pogodzenia".

Przed sądem reprezentować ją będzie znana wśród celebrytów prawniczka Laura Wasser. Znajomy gwiazdy podkreśla, że partnerzy błyskawicznie doszli do porozumienia. "Oni naprawdę troszczą się o siebie nawzajem. Nie ma między nimi złej krwi. Nie spieszyli się ze składaniem pozwu, bo chcieli najpierw wszystko na spokojnie omówić. Przed ślubem podpisali intercyzę, więc podział majątku powinien przebiec gładko" – twierdzi informator serwisu TMZ.

Grande i Gomez zaczęli się spotykać w styczniu 2020 roku, a już w grudniu ogłosili zaręczyny. Kameralny ślub pary odbył się w maju roku następnego, w ich domu znajdującym się w kalifornijskim Montecito.

Pierwsze plotki o ich rozstaniu pojawiły się dwa miesiące temu. Jak utrzymywała osoba z bliskiego otoczenia małżonków, w lutym oboje podjęli decyzję o separacji.

"Mieli problemy od wielu miesięcy. Ostatecznie postanowili pracować nad łączącą ich przyjaźnią" – zdradziło wówczas źródło magazynu "People".

Zaledwie kilka dni później prasę zelektryzowała wiadomość o prawdopodobnej przyczynie ich rozstania. Grande miała wdać się w romans z żonatym aktorem Ethanem Slaterem, z którym grała w czekającej na premierę filmowej adaptacji musicalu "Wicked". Nowy partner artystki, który wraz z żoną wychowuje rocznego synka, w lipcu złożył pozew o rozwód. 

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 08.12.2023
GBP 5.0458 złEUR 4.3303 złUSD 4.0181 złCHF 4.5913 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement