Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Zaczynał z 300 funtami, teraz ma wielomilionowy biznes! Warsztaty Dawida Dowbusza

Zaczynał z 300 funtami, teraz ma wielomilionowy biznes! Warsztaty Dawida Dowbusza
Dawid Dowbusz jest najlepszym przykładem osoby, która kreuje własną rzeczywistość. (Fot. J. Duk)
Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody na brytyjskim rynku nieruchomości albo już jesteś inwestorem, ale chcesz zgłębiać swoją wiedzę, to idealnie trafiłeś. Warsztaty Dawida Dowbusza to obowiązkowy element na drodze ku pomnażaniu majątku i budowaniu niezależności finansowej z dochodu pasywnego!

Dawid Dowbusz jest jednym z największych polskich inwestorów na brytyjskim rynku nieruchomości. Będąc mężem oraz ojcem dwójki dzieci, na zwykłym etacie, dzięki zdobywaniu właściwej wiedzy, doświadczeń, kontaktów oraz używaniu odpowiednich dźwigni finansowych, mógł zacząć skutecznie inwestować na rynku nieruchomości.

Dziś wraz z żoną cieszy się  niezależnością finansową, która daje mu wiele możliwości pod względem czasowym oraz rozwojowym. Pomimo tego Dawid nadal dzisiaj inwestuje już nie tylko w zwykłe nieruchomości na wynajem, jak było to na początku, ale także w projekty deweloperskie, takie jak domki jednorodzinne czy bloki mieszkalne, a same nieruchomości pozwoliły mu reinwestować nadwyżki, tworząc przez to nowe biznesy i zakładając przy tym ponad 20 spółek, których jest właścicielem bądź współwłaścicielem.

- Dojście do tego miejsca, w którym jestem zajęło wiele lat, kosztowało bardzo dużo poświęconego czasu i nic nie przyszło "ot, tak”. Nie urodziłem się w majętnej rodzinie, nie dostałem miliona dolarów od cioci z Ameryki, do wszystkiego doszedłem sam wraz z moją żoną – mówi Dawid. – Lubię dzielić się tą wiedzą i doświadczeniem z innymi,  to mnie dodatkowo motywuje do jeszcze cięższej pracy – dodaje. 

W ten sposób powstała idea na stworzenie Warsztatów '"Dowbusz Property". Podczas jednego weekendu przyszli i obecni inwestorzy otrzymują potężną dawkę wiedzy, dzięki której są w stanie uniknąć wielu błędów, wiedzą, jak radzić sobie w niestandardowych sytuacjach, a swoje pomysły szybciej wdrażają w życie. 

- Nie da się wycenić tego, co otrzymują moi absolwenci podczas jednego lub nawet trzech dni warsztatów. Na taką wiedzę trzeba pracować latami, a ja im ją przekazuję w pigułce. Dodatkowo otrzymują ode mnie wzory umów czy kalkulatory inwestycyjne, więc oszczędzają czas i pieniądze, które poświęciliby na kontakt np. z prawnikami. A co najlepsze - dajemy im dostęp do źródeł czy różnych organizacji, które mocno obniżają koszt remontu czy np. zakup kuchni tańszy o ponad 70%, niestandardowe strony oraz metody do poszukiwania okazji inwestycyjnych. Niektóre z nich wymagają tylko bardzo niskiej subskrypcji, z których sam ja i mój zespół korzysta, ale w zamian pomagają nam kupować dom taniej nawet o kilkadziesiąt tysięcy funtów niż są warte "w oryginale” i tak właśnie robi się biznes na nieruchomościach  – mówi Dowbusz.

I rzeczywiście, taka wiedza bardzo procentuje. Dawid Dowbusz prowadzi również największy polskojęzyczny kanał o inwestowaniu w UK (oglądaj TUTAJ), na którym co jakiś czas pojawiają się nagrania z absolwentami jego warsztatów. Wielu z nich ma już w swoim portfolio nawet kilkanaście nieruchomości! Co więcej, na warsztaty przychodzą regularnie, aby swoją wiedzę odświeżyć i dowiedzieć się od Dawida np. o zmianach w prawie czy nowych trendach na rynku.

- Dawid Dowbusz jest najlepszym przykładem osoby, która kreuje własną rzeczywistość. Wielokrotnie miałem okazję przyglądać się inwestycjom Dawida i widzę, że za każdym razem podnosi poprzeczkę. Tempo, w jakim działa na rynku najmu, jest godne podziwu i naśladowania. Uczenie się od praktyków, którzy sami wypracowali swój majątek, jest po prostu bezcenne. Inwestowanie w nieruchomości staję się dziecinnie proste, kiedy można powielać sprawdzone schematy – mówi Paweł Albrecht, który z powodzeniem inwestuje na rynku w Polsce. 

 - Dawid jest jedną z tych osób, która tworzy pozytywną energię i zaraża nią innych wokół siebie. Nauczyłem się też od niego, że każdy, kto ma jakiś cel i dąży do niego, może go osiągnąć. W krótkim czasie pokazał mi i doradził, jak krok po kroku mogę zacząć budować swoje własne portfolio nieruchomości, aby być bardziej konkurencyjnym i podnosić standardy, aby moi klienci byli bardziej zadowoleni – mówi z kolei Kamil Arabucki, jeden z absolwentów. 

Czego dokładnie dowiesz się podczas Warsztatów Dawida Dowbusza? 

Masz do wyboru jedną z dwóch opcji – szkolenie podstawowe lub zaawansowane.

Podczas szkolenia podstawowego uczestnicy spotykają się w hotelu DoubleTree by Hilton w Sheffield w sobotę. Zyskują tam wiedzę, która jest niezbędna do rozpoczęcia inwestowania na brytyjskim rynku. Szkolenie podzielone jest na kilka etapów, a wśród nich dowiadujesz się m.in. o rodzajach najmu, zaletach i wadach każdego z nich, strategiach na remont i wyszukiwaniu odpowiednich najemców.

Ponadto Dawid powie Ci, jak negocjować z budowlańcami, wyjaśni szczegóły remortgage i podpowie, jak budować zespół specjalistów. Wyjaśni też jedną z ważniejszych rzeczy: jak wynajdować okazje inwestycyjne i je odróżniać, jak i w jaki sposób zbijać mocno koszty związane z remontami od strony materiałów, ale także jak nie stracić i nie przepłacić za wykonane remonty, co często zdarza się nowicjuszom, gdy za to samo płacą nawet kilkukrotnie więcej niż cena rynkowa. 

Jeśli zdecydujesz się na szkolenie zaawansowane, to oprócz soboty spotkasz się z Dawidem w niedzielę i poniedziałek. Podczas niedzielnego szkolenia gośćmi będą także broker, księgowa oraz architekt. Dowiesz się, jak pozyskiwać inwestorów, jak przygotować się do licytacji czy co to jest licencja HMO, jak inwestować w artykule 4 (tak, abyśmy na pewno otrzymali wszelkie pozwolenia), jakich nieruchomości kategorycznie unikać, by nie stracić na nich oraz wiele innych tematów, o których możesz więcej dowiedzieć się na stronie Dowbusz Property

Ponadto w poniedziałek odbędą się zajęcia w terenie – razem z Dawidem odwiedzisz kilka trwających inwestycji i przekonasz się, jak ten biznes wygląda od kuchni – dosłownie! A po wszystkim spotkasz się z innymi uczestnikami obecnych jak i poprzednich kursów na wspólnym obiedzie w centrum Sheffield. 

Wszystkie szczegóły i bilety na warsztaty znajdziesz na stronie Dowbusz Property. Kolejna edycja odbędzie się już 23 i 24 września 2023. Warto pospieszyć się z zakupem biletów, bowiem liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona! Dawidowi zależy od zawsze na rozwoju Polonii, dlatego cena tych warsztatów jest tańsza nawet 7 do 15 razy w porównaniu do angielskich odpowiedników, którzy nie mogą pochwalić się tak szerokimi doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości.

ZAPRASZAMY!
 

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.12.2023
GBP 5.0458 złEUR 4.3303 złUSD 4.0181 złCHF 4.5913 zł

Sport