Menu

Zacznij żyć!

Zacznij żyć!
Czy potrafisz zapanować nad swoimi myślami tak, aby były one dobre i pozytywne? (Fot. Getty Images)
Jakie znaczenie na nasze życie ma nasz proces myślenia?
Reklama

Według danych przeprowadzonych w 2017 przeciętna długość życia w Polsce wynosi około 80 lat dla kobiet i 73 dla mężczyzn. W niektórych państwach na świecie, takich jak Monako, to około 90 lat dla kobiet i 86 dla mężczyzn. W takich państwach jak Czad przeciętna długość życia wynosi 50 lat zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Średnia długość życia na świecie to 65 lat. Załóżmy więc, że żyjesz 65 lat. Czy w przeciągu tego momentu jakim jest życie - tych 65 lat - jesteś szczęśliwy w 100 procentach? Każdy dzień traktujesz jak nową szansę i czujesz się Panem swojego losu? Jeżeli czytasz dalej ten artykuł, to zapewne odpowiedź jest negatywna.

Chcę powiedzieć Ci jedną bardzo ważną rzecz, jesteś tutaj tylko na chwilę i to od Ciebie zależy czy jesteś szczęśliwy. Tak, wiem czytałeś już wiele książek na temat szczęścia i motywacji, po przeczytaniu pomyślałeś “WOW”, a po paru godzinach wciąż Twoje życie się nie zmieniło. Sekret i recepta na bycie szczęśliwym dla powinna każdego jest inną, bo przecież każdy jest inny?

Człowiek - wyjątkowa istota, która kreuje swoje życie myślami... (Fot. Getty Images)

I tu drogi Czytelniku się mylisz. Nie jesteśmy inni. Wszyscy jesteśmy zbudowani z tej samej cząstki. Nieważne skąd jesteś, nieważne z jakiego kraju, miejsca na świecie. Wszyscy jesteśmy istotami "elektrycznymi".

Każdy z nas, niezależnie od koloru skóry, miejsca zamieszkania jest zbudowany ze złożonych substancji chemicznych, te z kolei z pierwiastków, a pierwiastki z atomów, atomy z protonów, które obdarzone są ładunkiem elektrycznym - dodatnim, obojętnym oraz ujemnym. Reasumując - każdy z nas jest zbiorem ładunków elektrycznych.

Żeby jeszcze bardziej namieszać - wszyscy jesteśmy istotami "magnetycznymi" i wszystkie procesy biologiczne są regulowane przez pola magnetyczne. A pomiędzy istotą magnetyczną oraz elektryczna istnieje ścisły związek. Regulacja pola magnetycznego następuje poprzez procesy biologiczne, które są sterowane elektrycznie.

O czymkolwiek nie myślisz, dla Wszechświata jedyną odpowiedzią jest TAK. (Fot. Getty Images)

Konkludując, jesteś ENERGIĄ. Świadomość tego jest bardzo istotna. Pozwala stworzyć świat, o którym marzysz. Przytoczę tutaj bardzo ważne przysłowie: “The one who said you CAN and the one who said you CAN’T” w obu przypadkach ma rację. Dlaczego tak się dzieje? Musisz zdać sobie sprawę, że wszystko o czym myślisz - przyciągasz, a Wszechświat na wszystkie Twoje refleksje i myśli odpowiada tylko i wyłącznie TAK, zatem jeśli mówisz sobie:

 • "nie mam pieniędzy" - Wszechświat odpowiada: Tak, nie masz pieniędzy,
 • "jestem za gruby" - Wszechświat odpowiada: Tak - jesteś za gruby,
 • "nie mam szczęścia w miłości" - Wszechświat odpowiada: Tak - nie masz szczęścia w miłości,
 • "jestem przegranym" - Wszechświat odpowiada: Tak - jesteś przegranym.

Wszechświat zna tylko i wyłącznie jedną odpowiedź, jest nią: TAK. Wyobraź sobie teraz, że powtarzasz i myślisz w ten sposób:

 • "mam pieniądze i doceniam to, co mam" - Wszechświat odpowiada: Tak, masz pieniądze,
 • "mam szczęście w miłości" - Wszechświat odpowiada: Tak, masz szczęście w miłości,
 • "dobrze czuję się ze sobą i wyglądam zdrowo" - Wszechświat odpowiada: Tak, wyglądasz zdrowo.

Teraz rozumiesz? O czymkolwiek nie myślisz, dla Wszechświata jedyną odpowiedzią jest TAK. Jeżeli myślisz negatywnie, przyciągasz negatywne myśli i działania.

Nie darmo istnieje powiedzenie, że jeżeli o czymś potajemnie marzysz i myślisz, cały Wszechświat działa na Twoją korzyść. To czysta prawda. Drogą do szczęścia i sukcesu zaczyna się od Twoich myśli! Powodzenia!

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 4.45 / 59

Komentarze
 • Daro
  13 stycznia, 15:27

  Zgadzam sie calkowicie , Twoje pozytywne myslenie jest poczatkiem Twojego szczescia .Pozdrawiam .

 • Ola
  14 stycznia, 21:24

  Prawdaa!

 • Alan
  15 stycznia, 06:37

  Jak mowi przyslowie - Jak sę pościelisz tak się wyśpisz.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.05.2020
GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

Sport


Reklama