Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Wyjątkowe spotkanie w Sheffield! Polonię odwiedzi Robert Korzeniowski

Wyjątkowe spotkanie w Sheffield! Polonię odwiedzi Robert Korzeniowski
Robert Korzeniowski to najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego. (Grafika: P. Sikorski)
Już 9 września w Sheffield odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Asbiro Investors. Jednym z gości będzie Robert Korzeniowski! Jak dostać bilety na to wyjątkowe wydarzenie?

Czym są spotkania Asbiro Investors Sheffield? To wydarzenie zapoczątkowane kilka lat temu przez Dawida Dowbusza, polskiego inwestora na brytyjskim rynku nieruchomości. Dawid, będąc mężem oraz ojcem dwójki dzieci, na zwykłym etacie, dzięki zdobywaniu właściwej wiedzy, doświadczeń, kontaktów oraz używania właściwych dźwigni finansowych, mógł zacząć skutecznie inwestować na rynku nieruchomości.

Dziś wraz z żoną cieszy się niezależnością finansową, która daje mu wiele możliwości pod względem czasowym oraz rozwojowym. Stał się naturalnie nauczycielem coraz większej grupy nowych inwestorów na rynku nieruchomości i prowadzi największy polskojęzyczny kanał o inwestowaniu w UK (https://www.youtube.com/@DowbuszProperty).

Asbiro Investors Sheffield jest więc dedykowane wszystkim zainteresowanym pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu oraz optymalnym zarządzaniu majątkiem czy budowaniem i skalowaniem swojego biznesu, ale nie tylko! Jeśli chcesz poznać przedsiębiorców, wymienić poglądy, dzielić się doświadczeniami i nawiązać relacje z osobami o podobnym podejściu i myśleniu, to właśnie miejsce dla Ciebie. Skorzystaj z okazji, aby zapytać i poradzić się ekspertów oraz dowiedzieć się, czym zajmują się inni uczestnicy. Spotkania są na tyle popularne, że co ponad 2 miesiące przybywa na nie nawet 400 uczestników!

BILETY NA SPOTKANIE DO KUPIENIA TUTAJ: https://asbiroinvestorssheffield.co.uk

Co więcej, na wrześniowym Asbiro Investors Sheffield pojawią się osoby znane ze świata show-biznesu czy sportu! Kogo będzie można spotkać 9 września?

Aleksandra Jaroszek - sprzątaczka, inwestorka, aparatka. Opowie nam, jak odnajduje się jako "kobieta na budowie”.

Fryderyk Karzełek - przedsiębiorca, mentor, autor książek; trener w takich obszarach, jak rozwój osobisty, sprzedaż naturalna, komunikacja czy przywództwo. Założyciel Klubu 555, którego celem jest inspirowanie ludzi do świadomego życia. Niekwestionowany mistrz samodyscypliny.

Agnieszka Osińska – certyfikowana coachka, trenerka Pozytywnej Dyscypliny i narzędzia persolog®, a prywatnie mama 5 dzieci. Od 2011 roku pracuje z rodzicami, aby rodzinną walkę o przetrwanie zamienić na w przepiękną przygodę, w której budujesz wartościowe relacje. Dziś Agnieszka jest autorką serii kursów "Rodzic PRO", który niesie ideę świadomego rodzicielstwa.

Adrian Gorzycki - Pomysłodawca, współwłaściciel i prowadzący w jednym z największych programów biznesowych na polskim YouTube - Przygody Przedsiębiorców. Z biznesem związany od ponad 10 lat. Fan nauki i rozwoju z lekką domieszką fanatyzmu na punkcie psychologii i ekonomii behawioralnej. Ewangelista mądrego wykorzystywania potencjału YouTube w biznesie oraz popularyzacji umiejętności miękkich w biznesie. Prywatnie fan indoor skydivingu, wakeboardu, sportów walki z naciskiem na Krav Maga i MMA, polskiego jedzenia oraz cudownej rasy psów Shih Tzu.

Robert Korzeniowski - polski chodziarz, multi-medalista igrzysk olimpijskich, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w polskiej historii. Po zakończeniu kariery występuje m.in. jako ekspert telewizyjny i mówca motywacyjny. Jest również założycielem Fundacji im. Roberta Korzeniowskiego, która organizuje m.in. eventy i zawody sportowe.

A całe spotkanie poprowadzi Dawid Dowbusz.

Pierwsze 200 biletów wypuszczamy dla Was jako EARLY BIRD. Warto się pospieszyć, bo potem cena będzie wzrastać. Kliknij tutaj: https://www.facebook.com/AsbiroInvestorsSheffield/

OPCJA VIP

Po raz kolejny możecie wykupić także opcję VIP. Czy warto? Z biletami VIP otrzymacie nie tylko najlepsze miejsca na sali w czasie sobotniego wydarzenia, ale przede wszystkim dostaniecie zaproszenie na specjalną kolację w sali, którą będziemy mieć na wyłączność z naszymi organizatorami, przedsiębiorcami oraz prelegentami! Odbędzie się to dzień wcześniej (w piątek) w tym samym hotelu, czyli Double Tree by Hilton. To wyjątkowa okazja, aby nawiązać nowe, bardzo cenne kontakty. To także doskonała okazja do wymiany wiedzy oraz inspiracji z ekspertami w swojej dziedzinie całe piątkowe wydarzenie będzie moderowane więc nie zabraknie ciekawych doświadczeń. Ponadto posiadaczy biletów VIP zaprosimy na specjalny, przygotowany tylko dla nich lunch w przerwie sobotniego Asbiro Investors.

Liczba miejsc BARDZO OGRANICZONA: https://asbiroinvestorssheffield.co.uk/

Agenda spotkania:

13:00 - Networking i rejestracja

13:45 - Powitanie

14:15 - Aleksandra Jaroszek - Kobieta na budowie

14:45 - Fryderyk Karzełek - Jak zachować balans w życiu i w biznesie

15:30 - Informacje

15:55 - Przerwa 45min

16:40 - Agnieszka Osińska - Jak pobudzić motywację u dziecka

17:00 - Adrian Gorzycki - My dzbany byznesmeny. Jak szkodzimy swoim firmom i tracimy pieniądze?

17:45 - Przerwa 15min

18:00 - Robert Korzeniowski – Jak zostać olimpijczykiem biznesu?

19:30 - Losowanie nagród

19:45 - Zakończenie i networking

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.12.2023
GBP 5.0458 złEUR 4.3303 złUSD 4.0181 złCHF 4.5913 zł

Sport