Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Typy mężczyzn, których powinnaś unikać

Typy mężczyzn, których powinnaś unikać
Jak znaleźć ideał mężczyzny?... (Fot. Thinkstock)
Kobiety są często zbyt ślepe na proste znaki, dajemy kolejne szanse i oczywiście, co jest dla płci pięknej dość nagminne - jesteśmy święcie przekonane, że on się zmieni, my go zmienimy.
Reklama

Jedne związki się kończą po kilku miesiącach, inne po wielu latach, ale kiedy dokonujemy końcowej analizy, często okazuje się, że powody dla których zakończyłyśmy znajomość, istniały od początku trwania relacji.

Kobiety są często zbyt ślepe na proste znaki, dajemy kolejne szanse i oczywiście, co jest dla płci pięknej dość nagminne - jesteśmy święcie przekonane, że on się zmieni, my go zmienimy.

Jak więc nie pomylić się znowu ? Na co zwrócić uwagę? Oto 10 powodów, dla których powinna się nam zaświecić czerwona lampka, a na oczywiste sygnały nie będziemy musiały zbyt długo czekać.

Nałóg
Nie każde uzależnienie można rozpoznać od razu, jednak pewne symptomy można zauważyć po niedługim czasie. Twój mężczyzna praktycznie zawsze, kiedy spotyka się z tobą pije alkohol? To raczej nie zapowiada nic pozytywnego na przyszłość. Pali sobie „tylko“ jednego skręta wieczorem? Zaledwie raz w tygodniu idzie do kasyna? No cóż, przemyśl sobie dobrze, czy chcesz kontynuować tą znajomość, bo za kilka miesięcy, lub lat to może być źródłem cierpienia, złamanego serca, dramatycznego rozstania i nerwów, które możesz zakończyć wcześniej.

Egoista
Mówi głównie o sobie, przechwala się, w łóżku jego potrzeby są najważniejsze, nie zrobi czegoś, bo ON ma inne plany. Generalnie podstawą każdej rozmowy jest „JA“. Pan „Ja“ powinien być sam. Jego ego będzie najważniejsze nawet po roku czy pięciu latach. Kiedy dać szansę takiemu związkowi? Wyłącznie wtedy, gdy jasno widzisz, że dla ciebie mężczyzna zmienia „ja“ na „my“.

Wieczny singiel
Po kilku tygodniach randek ciężko to od razu stwierdzić, jednak już samych jego relacji z „byłymi“ można wyciągnąć kilka wniosków. Jeśli rozstał się z dziewczyną, bo „ona chciała z nim zamieszkać“, bo „chciała mieć dziecko“, bo „chciała wspólnych wakacji“, bo „chciała żeby spędził z nią weekend“, „bo chciała go przedstawić rodzinie“ i tak dalej, to masz już pewne wątpliwości. Jeśli tak samo będzie postępował z tobą, zaczniesz zauważać, że ma nawyki niczym singiel i nie zmienia się to z upływem czasu, nie inwestuj w ten związek.

Maminsynków nie brakuje... (Fot. Thinkstock)

Zaborczy zazdrośnik
Od samego początku sprawdza ci telefon, pyta: a kto to pisze? A kto to dzwoni? A kto będzie z tobą i Kasią na tym spotkaniu? A czemu się tak ubrałaś? Czemu on na ciebie patrzy? Znasz to? Oczywiście, że dla większości z nas, próżnych istotek na starcie wyda się to oznaką zainteresowania nowego mężczyzny, jednak jeśli z czasem ta zaborczość i zazdrość będzie zwiększać swoje zasięgi - uciekajmy.

Tylko seks
Każda randka prowadzi do seksu. Nie pamiętasz kiedy spotkaliście się tylko po to, aby zjeść razem kolację, oglądnąć film, pójść do wesołego miasteczka. Praktycznie za każdym razem wszystko kończy się w sypialni, niczym kropka na zakończenie zdania. Możesz spróbować umawiać się z nim „na mieście“, na kilka godzin i żegnać się po randce „na zewnątrz“ pocałunkiem. Część mężczyzn tak już ma, że „musi“ uprawiać seks za każdym razem gdy się z tobą widzi, ale też, bądźmy tu szczere, niektórzy mężczyźni są z kobietami tylko po to, by uprawiać seks. Zastanów się więc, czy na pewno chcesz takiego „związku“.

Utrzymanek
Nigdy nie ma pieniędzy, często prosi, byś to ty zapłaciła za bilety, za wyjście gdziekolwiek, zakupy. Jednocześnie nie robi ci żadnych prezentów, ba nawet na wieczór filmowy nie przyniesie paczki chrupek. Uważaj - on uczy cię od początku, że to ty za wszystko płacisz. Masz dwa wyjścia- albo delikatnie zacząć mu tłumaczyć, że nie na tym polega związek dwojga ludzi,lub przestać pokrywać „wspólne“ wydatki, albo w ostry sposób uciąć tego typu relację.

Przemoc
Jakakolwiek forma przemocy wobec ciebie powinna skutkować natychmiastowym sprzeciwem i zakończeniem relacji. Kobiety często wierzą swoim oprawcom, że to pierwszy i ostatni raz, że był zdenerwowany, że był pijany, że to i tamto. Im dłużej trwa taki związek, tym trudniej z niego wyjść. Bywa, że kobiety przyzwyczajone do takiej relacji, odchodzą od niej na jakiś czas, po czym do niej wracają, jest zburzone ich poczucie wartości i są przekonane, że zasługują na takie traktowanie.

Podrywacz
Taki typ mężczyzny po prostu inaczej nie może. Siedzi z tobą w kawiarni, a rozmawiając ciągle patrzy na inne kobiety. Nieraz przyłapałaś go na flirtowaniu z inną, ciągle ogląda się za kobietami, nawet gdy prowadzi samochód, oczy uciekają mu na bok. Przy takim mężczyźnie możesz być pewna, że jesteś jedną ze zdobyczy i szybko znajdzie sobie kolejną.

Maminsynek
Niestety, takich panów wciąż nie brakuje. Wiążąc się z takim mężczyzną, musisz wiedzieć, że o waszym byciu decyduje także mamusia, która lepiej gotuje, zadzwoni nawet podczas uprawiania seksu i odradzi synkowi, to co ma złączyć was bardziej - wszak ona wie lepiej kto jest idealny dla jej synka.

Żonaty
Niektórzy z panów to ukrywają, tak samo jak ciebie. Jeśli zauważysz więc, że spotykacie się praktycznie zawsze w bezludnych miejscach, innej części miasta, to już możesz zacząć się martwić.Jeżeli do tego nie chce cię poznać z rodziną i znajomymi, unika wspólnych zdjęć - coś jest na rzeczy.

 

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 3.04 / 29

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.08.2019
GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

Sport


Reklama