Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polak uzyskuje 300 000 funtów odszkodowania za wypadek w pracy

Polak uzyskuje 300 000 funtów odszkodowania za wypadek w pracy
Adwokaci kancelarii Sintons mają ogromne doświadczenie w reprezentowaniu osób, które doznały poważnych urazów nie tylko w wypadkach drogowych, ale przede wszystkim tych, do których doszło w pracy. (Fot. Shutterstock)
Polak, który wskutek wypadku w pracy doznał amputacji kciuka, uzyskał 300 000 funtów odszkodowania. Pomimo prób przyszycia kciuka, nie udało się go uratować i musiał on zostać amputowany w stawie.

Sprawę naszego rodaka prowadził mecenas Adam Burton, prawnik w zespole ds. poważnych obrażeń w kancelarii Sintons.

Dzięki rozległej sieci kontaktów z wiodącymi dostawcami usług rehabilitacyjnych w całej Anglii i Walii, kancelaria Sintons zapewniła naszemu rodakowi dostęp do usług rehabilitacyjnych o najwyższym standardzie. Przy współpracy Adwokatów Sintons z firmą Pace Rehabilitation, która jest wiodącym dostawcą usług rehabilitacyjnych, poszkodowany mężczyzna został zaopatrzony w protezę kciuka i mógł skorzystać z dostosowanego do jego potrzeb programu terapii ręki i leczenia psychologicznego.

Mecenas Adam Burton prowadzący sprawę Polaka zauważa, że "chociaż charakter obrażeń poszkodowanego mógł uniemożliwić mu pracę przez dłuższy czas, był on bardzo zdeterminowany i wrócił do pracy jako kierowca ciężarówki zaledwie kilka miesięcy po tym strasznym incydencie. Od tego czasu założył własną firmę, co jest świadectwem jego pozytywnego nastawienia".

"Cieszymy się, że poszkodowany zwrócił się do nas o wsparcie w odbudowie swojego życia, a nasza pomoc w zapewnieniu mu dostępu do najwyższej jakości protezy i rehabilitacji były dla niego bardzo istotne zarówno pod względem praktycznym, jak i psychologicznym. Uzyskane odszkodowanie oraz rehabilitacja, którą dla niego zorganizowaliśmy i która okazała się bardzo skuteczna, pozwoliła mu spojrzeć w przyszłość z optymizmem" - dodaje mecenas Burton.  

Adam Burton - adwokat w zespole ds. poważnych obrażeń w kancelarii Sintons. (Fot. Sintons)

Adwokaci kancelarii Sintons mają ogromne doświadczenie w reprezentowaniu osób, które doznały poważnych urazów w wypadkach w pracy i wypadkach drogowych. I tak na przykład dla naszego rodaka, który doznał amputacji ręki podczas pracy w przedsiębiorstwie zajmującym się recyklingiem, Adwokaci Sintons wywalczyli znacznie ponad 1,5 miliona funtów.

Dla innego Polaka, który doznał amputacji kilku palców, Adwokaci Sintons wywalczyli znacznie ponad £650 000. Odszkodowanie to wyniosłoby milion funtów, ale ze względu na częściowe przyczynienie się do wypadku przez poszkodowanego, zostało zmniejszone.

Dla ich kolejnego klienta, który wskutek wypadku doznał amputacji nogi oraz innych mniej poważnych obrażeń, wywalczyli 2 miliony funtów odszkodowania. Kancelaria Sintons zapewniła obu poszkodowanym dostęp do usług rehabilitacyjnych o najwyższym standardzie oraz uzyskała środki na zakup najnowszej generacji i najwyższej jakości protez oraz regularnie występowała do ubezpieczyciela po zaliczki, które poszkodowani przeznaczali na pokrycie bieżących wydatków.

Mecenas Łukasz Wójcik, polski prawnik w kancelarii Sintons zwraca uwagę, iż nie tylko pracownicy zatrudnieni na etacie, ale także osoby samozatrudnione (self-employed), pracownicy agencyjni i tymczasowi mogą ubiegać się o odszkodowania powypadkowe.   

Jeżeli miałeś wypadek w pracy lub drogowy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe.

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie "nie wygrywasz, nie płacisz", co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego.

0800 093 3060 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych (rozmowa w j. polskim)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, porozmawiać z nami na czasie lub zgłosić sprawę online >>  sintons.co.uk/pl

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.03.2024
GBP 5.0480 złEUR 4.3201 złUSD 3.9820 złCHF 4.5119 zł

Sport