Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polacy z Londynu! Szansa na darmowy kurs angielskiego!

Polacy z Londynu! Szansa na darmowy kurs angielskiego!
Na naukę angielskiego nigdy nie jest za późno... (Fot. Thinkstock)
Jeśli ktoś z mieszkających w stolicy Wielkiej Brytanii Polaków myśli o zmianie pracy na lepszą, chce z łatwością porozumiewać się u lekarza i w banku - wciąż ma na to szansę. W Londynie otwarta została bowiem nowa szkoła językowa. Choć Language Training College działa od niedawna, ma już w swoich progach bardzo wielu naszych rodaków.

Wielu ludzi z innych krajów specjalnie przyjeżdża do Londynu, aby właśnie tutaj - w kolebce języka angielskiego - uczyć się mowy Szekspira. W szkole językowej Language Training College każdy może znaleźć odpowiednią do swoich potrzeb grupę.

„Uczymy na każdym poziomie i w każdej grupie wiekowej” – podkreśla dyrektor placówki Dariusz Szyndelarz. Wielkim plusem jest również lokalizacja.

„Staraliśmy się dotrzeć z kursami tam, gdzie skorzysta na tym największa liczba chętnych Polaków. Lekcje odbywają się więc w dzielnicach popularnych wśród Polaków: Croydon, Hounslow, Kingston, Morden i Hammersmith. Pomyśleliśmy też o studentach pracujących i bardzo zajętych. Chętni mogą więc zapisać się na lekcje późnym wieczorem albo w niedzielę. Jesteśmy otwarci na sugestie. Nie widzę przeszkód, aby czas zajęć był dostosowany indywidualnie do potrzeb studentów” – zaznacza Dariusz Szyndelarz.

W progach szkoły językowej jest wielu uczniów z całego świata, ale nie brakuje oczywiście Polaków.  

„Większość naszych rodaków wciąż chce poprawiać swoje kwalifikacje, ale również ułatwić sobie codzienne życie. Ucząc się języka angielskiego łatwiej przecież zawrzeć przyjaźnie z obcokrajowcami, łatwiej żyć. Nie podlega dyskusji fakt, ile korzyści daje Polakom znajomość języka obowiązującego w kraju, w którym przyszło im żyć i pracować” – twierdzi nauczycielka z Language Training College, Patrycja Łuczyszyn.

„Naszym rodakom najtrudniej zrobić pierwszy krok, ale potem to już tylko z górki” – dodaje pani Patrycja . „Polacy nie mają żadnych problemów z nauką języka angielskiego, choć oczywiście wiele zależy od predyspozycji. Bywają drobne potyczki językowe, ale robią je również Brytyjczycy” – zaznacza.

"Do nauki angielskiego zachęcamy wszystkich; w naszych klasach mamy uczniów w wieku od 19 lat, a także starszych - powyżej 50.” – zachęca dyrektor szkoły Dariusz Szyndelarz.

Każdy kurs trwa 15 tygodni. Prowadzą go doskonali lektorzy, są wśród nich Polacy i Brytyjczycy. „Każdy, kto teraz zdecyduje się na wykupienie lekcji, może liczyć na 20% zniżki” – przedstawia swoją ofertę dyrektor szkoły.

Szkoła Language Training College organizuje zajęcia:

  • Wieczorowe (zajęcia odbywają się w godzinach 18:30 - 21:00)
  • Weekendowe (godziny lekcji w weekendy dostosowane są do potrzeb studentów szkoły)
  • Poranne w ciągu tygodnia (kursy odbywają się w godzinach od 9:30 do 13:00)

Szczegółowych informacji na temat szkoły Language Training College można dowiedzieć się na stronie placówki: www.languagetrainingcollege.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 020 3581 3371 lub 020 7175 8035. Pytania można kierować również za pomocą poczty elektronicznej: info@englishforlondon.com.

Główna siedziba szkoły znajduje się w Croydon, przy Redhouse Road CR03AQ.

Zajęcia odbywają się w następujących dzielnicach Londynu:

  • Croydon (siedziba główna szkoły)
  • Hounslow (sala wykładowa)
  • Kingston (sala wykładowa)
  • Morden (sala w trakcie przygotowania)
  • Hammersmith (sala w trakcie przygotowania)

Istnieje również możliwość zorganizowania klas w CAŁYM LONDYNIE w zależności od potrzeb uczniów. Wszystkie egzaminy odbywać się będą w głównej siedzibie placówki - w Croydon.

UWAGA KONKURS!

Specjalnie z myślą o użytkownikach portalu Londynek.net szkoła przygotowała interesujący konkurs, w którym można wygrać zajęcia językowe w szkole Language Training College.

Wystarczy tylko sprawdzić warunki udziału w konkursie, napisać ciekawą historię, a potem wygrać kurs języka angielskiego. Chętni muszą napisać, dlaczego to właśnie oni powinni wygrać tę cenną nagrodę.

(KLIKNIJ TUTAJ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE)

Kurs odbywać się będzie 3 godziny w każdą niedzielę przez 15 tygodni w wybranej przez Ciebie lokalizacji:

CROYDON, Unit E, Redhouse Road, CR0 3AQ lub w HOUNSLOW, Unit 15, Heston Industrial Mall, Church Rd,
TW5 0LD

Najciekawsze odpowiedzi można przesyłać do czwartku 07.04.2016 roku włącznie. Kurs rozpoczyna się 10.04.2016 roku.

Waluty


Kurs NBP z dnia 15.08.2022
GBP 5.5357 złEUR 4.6832 złUSD 4.5459 złCHF 4.8318 zł

Sport