Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Milionowe odszkodowanie za utratę nogi wskutek wypadku

Milionowe odszkodowanie za utratę nogi wskutek wypadku
Adwokaci Sintons zdają sobie sprawę, że nawet niegroźny wypadek może skomplikować sytuację zawodową, finansową i osobistą. Dlatego też ich prawnicy reprezentują także osoby, które doznały mniej poważnych urazów. (Fot. Shutterstock)
Poszkodowany, który wskutek wypadku doznał amputacji jednej nogi, oraz złamań drugiej kończyny dolnej, uzyskał ponad 2 miliony funtów odszkodowania. Pomimo wielu operacji nie udało się uratować jego nogi i musiała ona zostać amputowana.

Sprawę naszego klienta prowadziła mecenas Kate Oliver, partner i adwokat w kancelarii Sintons.

Dzięki rozległej sieci kontaktów z wiodącymi dostawcami usług rehabilitacyjnych w całej Anglii i Walii, kancelaria Sintons zapewniła poszkodowanemu dostęp do wielu usług rehabilitacyjnych o najwyższym standardzie oraz uzyskała środki na zakup najnowszej generacji i  najwyższej jakości protez kończyny dolnej.  

Mecenas Kate Oliver prowadząca sprawę poszkodowanego zauważa, że "po niezwykle traumatycznym doświadczeniu, w którym nasz klient doznał rozległych obrażeń, jest to fantastyczny wynik, który pozwoli mu odbudować swoje życie tak dalece jak to możliwe oraz zapewni bezpieczeństwo finansowe jemu i jego rodzinie”.

"Jesteśmy całkowicie zaangażowani w osiągnięcie jak najlepszych wyników dla naszych klientów i ich rodzin. Zorganizowaliśmy bardzo obszerny pakiet rehabilitacyjny dla naszego klienta. Potrzeby naszych klientów i ich rodzin są zróżnicowane, więc zawsze podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić naszym klientom możliwie najpełniejszy powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego”.

"Nasz klient robi duże postępy i życzymy mu wszystkiego najlepszego na przyszłość. To była dla niego straszna gehenna, ale jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy wesprzeć jego oraz jego rodzinę, tak aby mogli z nadzieją patrzeć w przyszłość”  – dodaje mecenas Oliver.

"Jesteśmy całkowicie zaangażowani w osiągnięcie jak najlepszych wyników dla naszych klientów i ich rodzin" - podkreśla mecenas Kate Oliver. (Fot. Sintons)

Mecenas Oliver zaznacza, iż  osoby ciężko poszkodowane oczekują od adwokata nie tylko uzyskania możliwie najwyższego zadośćuczynienia pieniężnego, ale także pomocy w zorganizowaniu przedpłaty (zaliczki) na pokrycie bieżących wydatków, prywatnej, intensywnej rehabilitacji oraz adaptacji domu i środka transportu na potrzeby osoby poszkodowanej.

W przypadku amputacji, nóg, rąk lub palców, osoby poszkodowane oczekują także pomocy w zorganizowaniu i uzyskaniu środków od ubezpieczyciela na zakup najnowszej generacji protez estetycznych i funkcjonalnych, które często mają formę protez bionicznych, inaczej zwanych robotycznymi. Adwokaci Sintons dla dobra ich klientów współpracują z najlepszymi klinikami zajmującymi się właśnie takimi wysoko zaawansowanymi technologicznie protezami.   

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Kancelaria Sintons poza poważnymi urazami ortopedycznymi zajmuje się także uszkodzeniami neurologicznymi i posiada w swoich szeregach wyspecjalizowany zespół ds. poważnych urazów głowy, mózgu i rdzenia kręgowego, na czele którego stoi Andrew McGowan, wybitny specjalista ds. traumatycznych urazów neurologicznych.

Adwokaci Sintons zdają sobie sprawę, że nawet niegroźny wypadek może skomplikować sytuację zawodową, finansową i osobistą. Dlatego też ich prawnicy reprezentują także osoby, które doznały mniej poważnych urazów i tak na przykład dla ich klientki, która doznała w pracy oparzenia nogi wywalczyli ponad £8 000.

Mecenas Łukasz Wójcik, kierownik polskiego zespołu w kancelarii Sintons zaznacza, że w obecnej sytuacji kontakt z klientem może w całości odbywać się poprzez rozmowy telefoniczne, video konferencje, kontakt emailowi oraz listowny, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, a osoba poszkodowana wyrazi chęć, istnieje możliwość spotkania się z klientem i jego rodziną w szpitalu lub domu.

Ważne jest także, aby poszkodowani mieli świadomość, iż jeśli po wypadku wrócą do Polski, będą ciągle mogli liczyć na pomoc Adwokatów Sintons - dodaje mecenas.

Łukasz Wójcik specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań za poważne urazy głowy, kręgosłupa, amputacje oraz zmiażdżenia i skomplikowane złamania. (Fot. Sintons)

Jeżeli miałeś wypadek w pracy lub wypadek drogowy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe.

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie "nie wygrywasz, nie płacisz”, co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego.

Chcesz porozmawiać w języku polskim na temat Twojego wypadku i tego w jaki sposób możemy Ci pomóc, zadzwoń: 0800 093 3060 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

Dowiedz się więcej lub porozmawiaj z nami na czacie na: sintons.co.uk/pl

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.02.2023
GBP 5.2571 złEUR 4.6920 złUSD 4.2928 złCHF 4.7023 zł

Sport