Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kolejki po dodatkowe 3 tysiące funtów! Sprawdź, ile należy się Tobie

Kolejki po dodatkowe 3 tysiące funtów! Sprawdź, ile należy się Tobie
Sposobem na pozyskanie tysięcy funtów są zwroty opłat z brytyjskich banków. Cieszą się one coraz większą popularnością, a uprawnionych do nich jest nawet 8 na 10 Polaków mieszkających na Wyspach. (Fot. Getty Images)
Dodatkowe 3 tysiące funtów przydadzą się każdemu z nas. Jak je jednak zdobyć w bezpieczny i legalny sposób, a dodatkowo nie musieć ich oddawać? Wbrew pozorom istnieje taki sposób i skorzystać z niego może prawie każdy Polak w Wielkiej Brytanii.
Reklama

Wszystko dzięki głośnej decyzji FOS (Brytyjski Organ Nadzoru Finansowego), który nakazał bankom rekompensaty opłat za prowadzenie konta. Czekają na nas pula miliardów funtów, które można odebrać już dziś. Gdzie się zgłosić po dodatkowe pieniądze?

Zastanawiasz się, ile otrzymasz? – Sprawdź tutaj!

W Wielkiej Brytanii można starać się o wiele zasiłków. Pozwalają one podreperować domowy budżet. W większości jednak brytyjskie benefity nie są bardzo wysokie – 50, 100 czy 200 funtów. Chociaż mogą uratować domowy budżet, nie są znaczącym zastrzykiem gotówki.

Jest jednak rozwiązanie pozwalające uzyskać o wiele większe pieniądze. Sposobem na pozyskanie tysięcy funtów są zwroty opłat z brytyjskich banków. Cieszą się one coraz większą popularnością, a uprawnionych do nich jest nawet 8 na 10 Polaków mieszkających na Wyspach.

Myślisz, że mogłeś być oszukany – wnioskuj o rekompensatę!

Jak otrzymać funty?

Aby uzyskać zwrot opłat bankowych w UK, konieczne jest wystąpienie z wnioskiem reklamacyjnym. Bank sam z siebie nie odda pieniędzy. Banki w wyniku nakazu FOS są zobligowane do bezpłatnego rozpatrzenia wniosku, a w przypadku naruszenia przez nich prawa do REKOMPENSATY NIESŁUSZNIE POBRANYCH FUNTÓW WRAZ Z ODSETKAMI. Czas otrzymania zwrotu to mniej więcej 8 tygodni.

Wniosek zwrotu opłat można rozpocząć wypełniając formularz znajdujący się na stronie Harvard Claims. Pismo z wnioskiem można też przygotować samodzielnie, jednak Polacy w UK często korzystają z usług profesjonalistów z Harvard Claims - jest to firma zajmująca się odzyskiwaniem tego typu należności. Pozwala to zaoszczędzić czas i nerwy, a co ważniejsze - podnosi szanse na uzyskanie wysokiej rekompensaty od banku.

Odzyskanie opłat za prowadzenie konta jest bezpłatne i jest prawem każdego konsumenta, który został pokrzywdzony przez bank. (Fot. Getty Images)

Konsultanci Harvard Claims mówią po polsku, natomiast firma nie pobiera opłat z góry, a jedynie procent w przypadku wygranej rekompensaty. Wszelkie porady i odwołania są absolutnie darmowe, a wszystkim zajmują się profesjonaliści, którzy na co dzień współpracują z brytyjskim bankami. Polacy, często nie znający języka i brytyjskiego prawa popełniają błędy, a tym samym zaprzepaszczają szanse na odzyskanie nawet 5 tys. funtów. Klienci, którzy skorzystali z pomocy firmy, zyskiwali kwoty nawet kilkakrotnie wyższe niż ci występujący samodzielnie.

Należy pamiętać też o tym, że o zwrot pieniędzy można starać się tylko raz. W związku z tym w przypadku złożenia nieprawidłowego wniosku pieniądze przepadają.

Odbierz swoje funty – złóż wniosek teraz!

Ile mi się należy?

Zastanawiasz się, dlaczego brytyjski bank ma oddawać Ci jakiekolwiek pieniądze? Sprawa jest prosta – prawie każdy z większych banków w Wielkiej Brytanii przez lata dopuszczał się oszustw na swoich klientach. Ich ofiarą padli też Polacy mieszkający na Wyspach. Oszustwa te wiązały się z pobieraniem opłat m.in. za prowadzenia rachunku bankowego.

Proceder ten został wykryty przez FOS kilka lat temu i nagłośniony przez brytyjskie media. Nazwały one postępowanie banków „sprzedażą w złej wierze”. W praktyce oznacza to, że banki celowo dodawały do rachunków opłaty za usługi niedopasowane do potrzeb klientów, niekonkurencyjne i w zawyżonych cenach. Teraz muszą zwrócić wszystkie pobrane od Polaków opłaty plus odsetki.

Kwotę należnej rekompensaty opłat za prowadzenie konta można szybko obliczyć samemu. Można to zrobić za pomocą specjalnie przygotowanego do tego celu kalkulatora zwrotów. Dzięki temu będziemy mogli ustalić, czy należy nam się 1 000, 2 000, a może nawet 5 000 funtów rekompensaty.

Jesteś ciekaw, ile otrzymasz? – Wylicz tutaj!

Zwrot opłat to prawo konsumenta

Odzyskanie opłat za prowadzenie konta jest bezpłatne i jest prawem każdego konsumenta, który został pokrzywdzony przez bank. Banki nie mogą też w jakikolwiek sposób karać swoich klientów, a wystąpienie z reklamacją nie może w żaden sposób wpłynąć na relacje z bankiem i być przyczyną nieprzyjemności z jego strony. Oznacza to, że nie ma to wpływu na naszą zdolność kredytową lub też szanse wzięcia np. kredytu.

Procedura jest całkowicie legalna, bezpieczna i zaakceptowane przez nadrzędne instytucje finansowe w UK.  Wobec tego warto wziąć sprawy w swoje ręce i już dziś wypełnić wniosek o odzyskanie swoich funtów. Ten dostępny jest na: https://harvardclaims.co.uk

Nie warto czekać do ostatniej chwili

Do ubiegania się o zwrot ubezpieczeń kredytów pozostał mniej niż rok. To samo może się wkrótce stać z rekompensatami opłat bankowych. W związku z tym nie warto jest czekać do ostatniej chwili i lepiej jest wypełnić wniosek możliwie szybko, aby nie zaprzepaścić szansy o zwrot.

Sprawdź dokładnie jak to działa https://harvardclaims.co.uk - wypełnij prosty formularz znajdujący się na stronie Harvard Claims i ciesz się swoimi funtami!

Chcesz otrzymać swoje pieniądze? – Kliknij TUTAJ i wypełnij wniosek!

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.10.2018
GBP 4.901 złEUR 4.305 złUSD 3.760 złCHF 3.775 zł

Sport


Reklama