Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Beata Kozidrak pisze książkę o swoim życiu i nagrywa z Bajmem nową piosenkę

Beata Kozidrak pisze książkę o swoim życiu i nagrywa z Bajmem nową piosenkę
Gwiazda od lat ma wierne rzesze fanów... (Fot. PAP)
Jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek 4 maja świętowała 60. urodziny. Największą radość tym dniu sprawił jej fakt, że po półtora miesiąca przerwy mogła znów spotkać się w wnukami. Zdradziła też, że obecnie pracuje nad książka, a jej fani już niedługo usłyszą nową piosenkę Bajmu.
Reklama
Reklama

Jak się pani czuje z nową cyfrą z przodu?

Beata Kozidrak:  - Staram się nie zwracać uwagi na tę cyfrę, bo w środku czuję zdecydowanie inną cyfrę (śmiech). Jestem młoda duchem i tak też staram się żyć.

Jak zapamięta pani dzień swoich 60. urodzin?

- Nigdy nic nie zapomnę. Były specyficzne. Przede wszystkim, po półtora miesiąca mogłam spotkać się z moimi wnukami. Z tego powodu byłam przeszczęśliwa. Otrzymałam też mnóstwo dowodów miłości od moich fanów, którzy sprawili mi wielką, wielką radość. Nie mogę się doczekać momentu, gdy wyjdę na scenę i podziękuję im z całego serca za to, że cały czas jestem obecna w ich życiu.

Dostała pani też niezwykły prezent – nową wersję przeboju „Co mi Panie dasz”, którą Adam Sztaba stworzył razem z ponad 700 artystami.

- Jestem bardzo wzruszona, że moi koledzy po fachu z takim entuzjazmem, pasją, energią zaśpiewali piosenkę, którą napisałam, mając 20 lat. W obecny trudnym czasie jej tekst jest ciągle aktualny. Wczoraj dostałem informację, że Reuters zainteresował się tym projektem. Także mam nadzieję, że dowie się o nim świat.

Z powodu pandemii nie może pani koncertować. Jak w takim razie wypełnia sobie pani czas?

- Poza tym, że uprawiam sport i dbam o formę, miesiąc temu zaczęłam pisać książkę. Pomyślałam, że muszę jakoś wykorzystać ten okres. Już wcześniej chciałam zabrać się do pisania, ale nie miałam zbyt wiele wolnego czasu z powodu częstych wyjazdów na koncerty. Klasyczna biografia „Bajmu” już istnieje. Natomiast ta książka tylko w pewnym stopniu jest biografią. Będzie zbiorem moich impresji na temat różnych ważnych zdarzeń z mojego życia, nie zabraknie też wątków teraźniejszych. Przeczytałam fragmenty swojej przyjaciółce i powiedziała, że świetnie się tego słucha.

A czy ma pani jakieś muzyczne plany?

- W przyszłym tygodniu z kolegami z Bajmu będziemy w studiu zgrywać nową piosenkę. Wokal jest już nagrany. Śpiewam o miłości, która wydarzyć się może w każdym wieku, niezależnie czy się jest młodym, czy starszym. Miłość w nas krąży, musimy być cierpliwi, a przyjdzie sama.

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 2.8 / 24

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2022
GBP 5.4151 złEUR 4.6684 złUSD 4.5066 złCHF 4.7421 zł
Reklama

Sport


Reklama