Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Adwokaci Sintons uzyskują ponad 10 milionów funtów odszkodowania

Adwokaci Sintons uzyskują ponad 10 milionów funtów odszkodowania
Poważne uraazy doznane w wypadkach kwalifikują poszkodowanych do ubiegania się o zadośćuczynienie finansowe. Adwokaci Sintons mają w tym ogromne doświadczenie. (Fot. Shutterstock)
Kilkunastomilionowe odszkodowanie kancelaria Sintons wywalczyła dla młodej kobiety, która doznała bardzo poważnych urazów w wypadku drogowym.

"Ostatnie kilka lat było niemożliwie trudne. Obrażenia mojej córki były dla naszej całej naszej rodziny absolutnie druzgocące i zmieniły nasze życie, ale pozostaje ona najsilniejszą i najbardziej niesamowitą osobą, jaką znam, jej odwaga i determinacja, jaką okazuje każdego dnia, są dla nas inspiracją" - wyznała matka poszkodowanej kobiety.

"To odszkodowanie pozwoli mojej córce rozpocząć nowy rozdział w jej życiu. Odkąd to się stało, musieliśmy przenieść się z domu rodzinnego do wynajętego domu, aby jej potrzeby mogły zostać zaspokojone i abyśmy mogli przyjąć dwóch stałych opiekunów, którzy zapewniają jej całodobową opiekę. Będzie teraz mogła przenieść się do prawdziwego domu, a także skorzystać z indywidualnej opieki i terapii, której moja córka będzie potrzebować przez resztę życia, co pozwoli nam patrzeć w przyszłość z nadzieją i planować na nadchodzący czas. Teraz chcemy po prostu żyć dalej i patrzeć w przyszłość" - dodała.

Matka poszkodowanej stwierdziła, że adwokaci kancelarii Sintons, którzy prowadzili sprawę jej córki, "byli absolutnie fantastyczni i ogromnie nas wspierali, będziemy im na zawsze wdzięczni.”

Mecenas kancelarii Sintons prowadzący sprawę podkreśla, że "te dwa lata były bardzo traumatyczne dla poszkodowanej i jej rodziny, a wpływ tych wydarzeń był nie do opisania. Poszkodowana kobieta nadal pokonuje każdego dnia przeszkody trudne do wyobrażenia i jest inspiracją dla wielu. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać ją i jej rodzinę w odbudowywaniu ich życia".

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

"Zostaliśmy powołani do tej sprawy dwa lata temu, przejmując sprawę od innej kancelarii prawnej, która poczyniła ograniczone postępy w sprawie, i cieszymy się, że udało nam się zapewnić poszkodowanej kwotę odszkodowania, która zaspokoi jej potrzeby do końca życia" - podkreślają adwokaci Sintons.

Andrew McGowan, dyrektor departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii adwokackiej Sintons, który jest jednym z wiodących brytyjskich ekspertów zajmujących się poważnymi obrażeniami, podkreśla, że wybór właściwego adwokata ma kolosalne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o reprezentowanie osób, które doznały poważnych urazów.

Andrew McGowan - dyrektor departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii adwokackiej Sintons. (Fot. Sintons)

Świadczy o tym choćby jedna z ostatnich spraw prowadzonych przez niego. Osoba poszkodowana w wypadku drogowym zgłosiła się do kancelarii Sintons po tym jak inna kancelaria prowadziła sprawę już przez dłuższy czas. Kancelaria ta wyceniła sprawę poszkodowanego na kilkadziesiąt tysięcy funtów.

Poszkodowany, który doznał urazu mózgu spowodowanego udarem doznanym wskutek obrażenia karku, był niezadowolony z tak niskiej wyceny. Skontaktował się on z kancelarią Sintons, która zgodziła się przejąć jego sprawę. Andrew dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wywalczył odszkodowanie w wysokości ponad miliona funtów, czyli kilkadziesiąt razy większej kwoty niż wycena dokonana przez poprzednią kancelarię. 

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Mecenas Łukasz Wójcik, kierownik polskiego zespołu w kancelarii Sintons, podkreśla, że jeżeli miałeś wypadek w pracy lub wypadek drogowy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, Adwokaci Sintons udzielą Ci w języku polskim darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe.

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie „nie wygrywasz, nie płacisz”, co oznacza, że klienci nie ponoszą ryzyka finansowego.

0800 093 3060 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, porozmawiać z nami na czasie lub zgłosić nam sprawę online

>>  sintons.co.uk/pl

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.12.2023
GBP 5.0458 złEUR 4.3303 złUSD 4.0181 złCHF 4.5913 zł

Sport