Menu

5 prostych tricków i £10 w prezencie, żeby zaoszczędzić przed Świętami!

5 prostych tricków i £10 w prezencie, żeby zaoszczędzić przed Świętami!
Nastał właśnie gorący okres zakupowy... (Fot. Getty Images)
Jak zaoszczędzić na zakupach i stresie w szale przedświątecznych zakupów? Specjalna promocja Curve dla naszych czytelników i £10 na zakupy.

Maile z promocjami na Black Friday od tygodnia już trafiają na nasze skrzynki pocztowe. Za chwilę czeka nas Cyber Monday, Mikołajki i szaleństwo przedświątecznych zakupów.

Gdzie kupować najlepiej? Jak oszczędzić? Co zrobić, żeby było to bezpieczne?

  • Zacznij wcześnie! Niezależnie, czy wszystkie prezenty robisz na Amazonie, czy jesteś wielbicielem przedświątecznej gorączki na Oxford Street. Zrób listę prezentów i daj sobie czas, żeby znaleźć te najciekawsze i... w dobrych cenach. Nie ma nic gorszego niż zakupy na dzień przed Wigilią. Pamiętaj też o cashbackach. Z Curve dostaniesz 1% zwrotu w wybranych przez siebie sklepach za każde zakupy (nie tylko w Black Friday).
  • Jedziesz na Święta do Polski? Zastanów się, czy warto płacić za dodatkowy bagaż pełen prezentów i część prezentów zamów w polskich sklepach online. Jest tam coraz więcej ciekawych promocji, a razem z Curve praktycznie nie stracisz na przewalutowaniach. To tańsze i wygodniejsze!
  • Zdarza Ci się zapomnieć w szale zakupowym? Podpinając karty debetowe i kredytowe do Curve, masz dostęp do całej historii wydatków w jednej aplikacji i większa kontrolę nad wydatkami. A nawet jeżeli zabrakło Ci gotówki i żałujesz, że płacąc za prezenty nie wybrałeś waszego wspólnego konta, masz dwa tygodnie na zmianę źródła płatności bez żadnych opłat.
  • Kupujesz online? Pamiętaj, że okres przedświąteczny to wzmożony czas działań hakerów. Zawsze wybieraj znane marki i sklepy - niektóre promocje mogą okazać się zbyt dobre, by być prawdziwe. Nie zapamiętuj danych karty w przeglądarce. Pamiętaj też, że z Curve masz dodatkową ochronę przed nieuczciwymi sprzedawcami, aż do £100 000.
Czekasz na wyprzedaże na Oxford Street? Przygotuj się na nie dobrze! (Fot. Getty Images)

Curve ma specjalną ofertę dla naszych czytelników. Każda osoba, która ściągnie aplikację i zamówi kartę w grudniu wpisując promo code: BONUS, dostanie £10 w prezencie przy pierwszej wykonanej transakcji. 

Jak skorzystać z promocji?

Ściągnij aplikację Curve, dodaj kod BONUS i zamów kartę. Zarówno sama karta, jak i dostawa, są bezpłatne.

Karta pojawi się w Twojej skrzynce pocztowej w ciągu kilku dni (około tygodnia, jeżeli adres dostawy będzie poza Wielką Brytanią).

To nie jest zwykła karta - sprawdź, jakie możliwości daje aplikacja Curve. (Fot. Curve.app)

Po dokonaniu pierwszej transakcji kartą Curve, £10 na zakupy pojawi się na Twoim koncie Curve Cash w ciągu 72 godzin. Więcej informacji znajdziesz na curve.app.

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.12.2019
GBP 5.080 złEUR 4.285 złUSD 3.866 złCHF 3.926 zł

Sport