Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Dodawanie komentarzy

Regulamin umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych na portalu Londynek.net.

1. Redakcja portalu umożliwia swoim użytkownikom bezpłatne umieszczanie komentarzy do informacji i materiałów publikowanych na stronach Londynek.net, jak również dyskutowanie z innymi internautami.
 

2. Użytkownicy portalu Londynek.net umieszczają swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu Londynek.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników portalu treści komentarzy do publikowanych na nim informacji i materiałów.
 

3. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderowania lub usunięcia wpisów:

- zawierających wulgaryzmy,

- obscenicznych i obraźliwych,

- zawierających treści rasistowskie, seksistowskie, homofobiczne oraz wszelkie inne wzywające do nienawiści etnicznej i wyznaniowej,

- propagujących przemoc,

- propagujących używanie alkoholu, środków odurzających i narkotyków,

- obrażających inne osoby i dotyczących ich życia prywatnego,

- zawierających dane osobowe i teleadresowe oraz adresy email,

- zawierających treści lub obrazy pornograficzne,

- łamiących prawa autorskie,

- spamowych – niedotyczących treści publikowanego artykułu,

- zawierających reklamy, ogłoszenia, linki do innych stron www,

- stanowiących agitację polityczną w jakiejkowliek formie,

- zawierających uwagi dotyczące moderatorów lub autorów artykułów,

- atakujących portal.
 

4. Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami regulaminu i akceptacją tego regulaminu.
 

5. Osoby umieszczające komentarze i opinie tym samym wyrażają zgodę na publikowanie ich na portalu Londynek.net.
 

6. Na uwagi dotyczące treści zamieszczanych komentarzy oraz materiałów publikowanych na portalu odpowiadamy tylko za pośrednictwem poczty e-mail. Zgłoszenia można przesyłać do redakcji za pomocą formularza dostępnego tutaj lub klikając w link "Zgłoś komentarz" umieszczony bezpośrednio pod nim.
 

7. Portal Londynek.net zastrzega sobie również prawo blokowania uczestników wypowiedzi w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 3 regulaminu. J.D.Blayer Ltd. może również przekazać pozostające w jej posiadaniu dane osób publikujących, sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 

8. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal Londynek.net zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany staja sie obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.