Menu

Zdjęcie Ibrahimovica w restauracji wywołało kontrowersje

Zdjęcie Ibrahimovica w restauracji wywołało kontrowersje
Czyżby Ibrahimovic podpadł opinii publicznej we Włoszech?... (Fot. Getty Images)
Zdjęcie Zlatana Ibrahimovica w restauracji w Mediolanie, gdzie obowiązują ograniczenia w związku z pandemią COVID-19, wywołało kontrowersje we włoskich mediach, mimo że otoczenie szwedzkiego piłkarza zapewnia, że było to 'spotkanie robocze', a nie obiad.

Reklama
Reklama

Na fotografii, zamieszczonej na stronie Fanpage.it, napastnik AC Milan siedzi wraz z innymi osobami bez maseczki, przy stole, na którym stoją kieliszki do wina. Według strony, zdjęcie zostało zrobione w niedzielę w południe. Obecnie restauracje we Włoszech mogą sprzedawać posiłki tylko na wynos.

Właściciel lokalu w Mediolanie zapewnił jednak, że nikt nie jadł obiadu: "To była sprawa między przyjaciółmi, jesteśmy przyjaciółmi i od czasu do czasu widujemy się w moim domu albo u innych przyjaciół".

Zdjęcie wywołało burzę na portalach społecznościowych. Wobec zmasowanej krytyki głos zabrało otoczenie piłkarza, twierdząc, że było to "spotkanie robocze". "To było prywatne spotkanie z niewielką liczbą osób" - ujawniła agencji AFP osoba zastrzegająca sobie anonimowość.

Ibrahimovic, dotknięty przez COVID-19 we wrześniu ubiegłego roku, sam promował później przestrzeganie zasad dystansowania się i noszenia maseczek w wideo wyemitowanym przez region Lombardii.

W sobotę Szwed został ukarany czerwoną kartką w wygranym przez AC Milan 3:1 wyjazdowym meczu ligowym z Parmą.

Czytaj więcej:

Oficjalnie: Zlatan Ibrahimovic wraca do reprezentacji Szwecji

Ibrahimovic: Obiecałem selekcjonerowi wygrywanie meczów

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 11.05.2021
  GBP 5.3050 złEUR 4.5628 złUSD 3.7514 złCHF 4.1592 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama