Menu

Zaginięcie Libby Squire: Podejrzany Polak usłyszał inne zarzuty

Zaginięcie Libby Squire: Podejrzany Polak usłyszał inne zarzuty
Policja wciąż szuka 21-letniej studentki. (Fot. Facebook)
24-letni Paweł R., podejrzewany o uprowadzenie 21-letniej Libby Squire z Hull, usłyszał zarzuty niezwiązane ze zniknięciem brytyjskiej studentki - informuje BBC.
Reklama

Libby Squire zaginęła w nocy z 31 stycznia na 1 lutego w Hull na wschodzie Anglii. Studentce odmówiono wejścia do klubu, więc dziewczyna postanowiła wziąć taksówkę.

Około godziny 23:29 młoda kobieta wysiadła w okolicy swojego domu. Dziesięć minut później kamery monitoringu uchwyciły moment, gdy siedziała na ławce przy Beverley Road. Od tamtej pory ślad po niej zaginął.

W zeszłym tygodniu w związku ze sprawą zatrzymano 24-letniego Pawła R. - pracownika przetwórni mięsa. Wczoraj zakończyło się przeszukanie jego mieszkania i samochodu; policja zabezpieczyła również laptop Polaka.

Jak podaje BBC, mężczyzna usłyszał zarzuty niezwiązane jednak ze sprawą zaginięcia Libby Squire. Odpowie natomiast m.in. za włamania i podglądanie.

Włamania miały miejsce pomiędzy grudniem 2017 r. a styczniem 2019 r. Do podglądania miało dojść 26 grudnia 2018 r., a publicznej obrazy moralności - 19 stycznia 2019 roku.

Podejrzany pozostaje w areszcie i dzisiaj ma pojawić się w sądzie w Hull. "Naszym priorytetem pozostaje znalezienie Libby i wspieranie jej rodziny w tym niezwykle trudnym czasie" - podkreśla Matt Hutchinson z Humberside Police.

 

  Komentarze


  • Mirek London
   11 lutego, 11:59

   "...w związku ze sprawą zatrzymano 24-letniego Pawła R..." i dalej : "... mężczyzna usłyszał zarzuty niezwiązane ze sprawą...".
   To w koncu k...a jak jest ? Zwiazany ze sprawa czy nie zwiazany ? Moze sie ktos zdecyduje ?

  • Do Mirka London
   11 lutego, 12:20

   A czytać umie Mirek? Najpierw był podejrzany o to, ale koniec końców oskarzono go o co innego. Tak, to zbyt skomplikowane, wiem...

  • Obserwator
   11 lutego, 15:59

   Dziwnie to wszystko tutaj funkcjonuje. Wizerunek chłopaka, jego rodziny pokazany, jego wszystkie dane, adres, zatrudnienie. Media na kazdym kroku świeca zdjeciami, opisem jego życia tutaj tak jakby było pewnie, że jest morderca. Po czym jest uniewinniony w sprawie. Czy any Oni nie sa za szybcy tutaj z ujawnianiem tutaj tak ich informacj przed postawieniem zarzutów. Szokujace!

  • Do obserwatora
   11 lutego, 17:19

   On nie zostal unniewinniony, jego po prostu nie oskarzyli w sprawie uprowadzwnia. Oskarzony zostal za kradziez majtek, wibratorow, pieniedzy i konsoli no I za masturbowanie w miejscu publicznym I za podgladanie ludzi "having sex" No I dalej postrzegaja go jako potenjalnego, "mozliwego" sprawdze w sprawie zaginionej dziewczyny.

  • Pawel R
   11 lutego, 17:48

   To jest to samo co w Rosji. Najpierw jest winny a potem dowody się szuka.

  • Bob
   12 lutego, 03:25

   Zlapali polaka narobil szumu ale okazalo sie ze niewinny to teraz chca go osmieszyc typowe niech zglasza sprawe do sadu bo to co z nim zrobili to masakra

  • Ognistyszczur
   12 lutego, 07:02

   Pewnie było to tak. Od dawna go obserwowali ale nie mieli pretekstu żeby go zatrzymać aż do czasu kiedy okazja sama się nadażyła

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.10.2019
  GBP 4.946 złEUR 4.285 złUSD 3.864 złCHF 3.890 zł

  Sport


  Reklama