Menu

Walia: Kobieta odkryła, że w przyczepie dla koni śpi Polak

Walia: Kobieta odkryła, że w przyczepie dla koni śpi Polak
Przerażona kobieta nagrała całe zajście, aby mieć ewentualny dowód. (Fot. North Wales Live)
Serwis North Wales Live donosi o incydencie z udziałem Polaka, który miał miejsce w ostatnią niedzielę. Kobieta odkryła, że wewnątrz przyczepy dla koni znajduje się śpiący mężczyzna. Do zdarzenia doszło w pobliżu wioski Dyserth.
Reklama

Brytyjka poszła po konie, gdy odkryła, że w części mieszkalnej przyczepy ktoś jest. Nie wiedziała, czego może spodziewać, więc włączyła opcję nagrywania w telefonie, zanim obudziła mężczyznę. Wcześniej zadzwoniła także do znajdującej się nieopodal w domu córki, aby poinformować ją o odkryciu.

Jak się okazało, śpiący mężczyzna był Polakiem. Zapytany o to, co robi w przyczepie odpowiedział, że "szuka pracy, ma złamaną nogę i musiał się przespać".

"Nie obchodzi mnie to, wynoś się stąd. Kim ty do cholery jesteś?" - odparła wystraszona kobieta. Mężczyzna cały czas powtarzał jednak, że ma złamaną nogę i nie był w stanie wyjaśnić, jak znalazł się w środku - donosi North Wales Live.

"Przekazał mi, że jest Polakiem, nie zamierzał nic ukraść, ale nie ma domu ani pracy. Dodał, że złamał nogę, co było nieprawdą" - przekazała Brytyjka prasie.

"Nie potrafił wyjaśnić, jak się tu znalazł, ale oznajmił, że przeszedł wiele kilometrów. Jego stopy były wyraźnie spuchnięte, więc dałam mu opatrunki z gazy i pokazałam, jak wrócić na główną drogę. Nie wziął nic oprócz kilku ciastek i napoju, ale na wszelki wypadek zgłosiłam zajście na policję" - podsumowała.

  Komentarze
  • Kasia
   17 września 2019, 17:57

   Nie rozumiem czemu miało służyć nagłośnienie tej sprawy (sytuacji)?

  • GitGandi
   17 września 2019, 19:44

   Takie czasy

  • Fan Clarksona
   17 września 2019, 23:16

   Co za wstyd.. naprawde niema juz w polsce pracy? Gdzie mieszkac? Taka bieda ze ludzi niemaja co jesc? Nieczaje takich ludzi przyjezdzaja tutaj i spia po barakach.. stodolach... szopach.. lipa i wstyd..
   Jak maja o nas normalnie myslec..

  • :/
   18 września 2019, 06:21

   Jolanto!!! Wypadałoby umieć pisać zanim zaczniesz coś komentować!!!!!

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 09.07.2020
  GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

  Sport


  Sport

  Reklama