Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

USA: Trump krytykuje europejską politykę migracyjną

USA: Trump krytykuje europejską politykę migracyjną
Trump skrytykował politykę "otwartych drzwi" Unii Europejskiej. (Fot. Getty Images)
​Prezydent Donald Trump skrytykował europejską politykę migracyjną i podkreślił, że Stany Zjednoczone nigdy nie zaakceptują nielegalnych przyjazdów do USA.
Reklama

"Dla tych, którzy chcą i popierają nielegalną migrację, przyglądnijcie się uważnie, co wydarzyło się w Europie w ciągu minionych pięciu lat. Całkowity bałagan! Ich (Europejczyków) jedynym pragnieniem jest podjąć na nowo tę decyzję" - napisał na Twitterze amerykański przywódca.

W drugim w serii tweetów podkreślił, że Amerykanie to "wielki Suwerenny Naród". "Mamy Silne Granice i nigdy nie zaakceptujemy przyjeżdżających do naszego Państwa nielegalnie ludzi" - dodał.

To kolejny raz w ostatnim czasie, gdy Trump odnosi się do kwestii migracji. Powodem jest zmierzająca do USA wielotysięczna karawana migrantów, która przekroczyła w niedzielę granicę Meksyku z Gwatemalą. Kieruje się dalej na północ mimo zapowiedzi amerykańskiego prezydenta, że zamknie przejścia graniczne.

Zatrzymanie nielegalnej imigracji, a także budowa muru na granicy należały do głównych obietnic wyborczych Trumpa w czasie kampanii prezydenckiej w 2016 r.

 

  Komentarze


  • Marian Wąsowski
   25 października 2018, 11:33

   kwiecień 2019
   Funt 4.34
   Domy tanieją o 20%
   Bezrobocie wzrasta o 15%
   Produkty spożywcze 20% w górę
   Emigranci tracą zasiłki
   Emigranci boją się wyjść z domów
   Emigrantów pensje maleją
   Emigranci żyją w strachu i biedzie wstyd wrócić do polski

  • Theresa brexit
   25 października 2018, 12:41

   John Kowalski
   I w tym dzialaniu Trump ma racje. EU popelnila wielki blad wpuszczajac do europy przestepcze vydlo i imigracje zarobkowa. Biedne podtopione male dzieci to tylko medialna propaganda pani Merkel. Mam nadzieje ze ta pani odpowie za ten kryzes w UE oraz za ukladanie sie z brytyjczykami w sprawie brexitu. Tylko Francja stoi na strazy interesow i wartosci UE

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama