Menu

USA: Ojciec postrzelił fryzjera, bo nie spodobała mu się fryzura syna

USA: Ojciec postrzelił fryzjera, bo nie spodobała mu się fryzura syna
Fryzjer został przewieziony do szpitala; sprawca zbiegł i jest poszukiwany przez policję. (Fot. Getty Images)
W mieście Katy w stanie Teksas niezadowolony z fryzury swego syna mężczyzna postrzelił fryzjera - poinformowały wczoraj amerykańskie media. Ofiara została przewieziona do szpitala, sprawca zbiegł i jest poszukiwany przez policję.
Reklama

Media przedstawiają następującą sekwencję zdarzeń w mieście Katy w pobliżu Houston: 13-letni chłopiec wrócił po wizycie u fryzjera do domu, ojciec, któremu najwyraźniej nie przypadała do gustu nowa fryzura syna, poszedł z nim do zakładu fryzjerskiego. Fryzjer poprawił fryzurę za darmo.

Jednak przed zakładem doszło między nimi do kłótni, podczas której ojciec trzykrotnie strzelił do fryzjera, a następnie zbiegł z miejsca przestępstwa. Detektyw Wallace Wyatt z lokalnej policji potwierdził, że "kłótnia dotyczyła fryzury syna podejrzanego".

"To jedna z najgorszych historii o jakich słyszałem" - przyznał detektyw Wallace Wyatt i dodał, że "chłopiec był świadkiem tego, co zrobił jego ojciec".

Policja poinformowała, że rannego fryzjera przewieziono do szpitala. Jest w stabilnym stanie i prawdopodobnie jego życie nie jest zagrożone.

Czytaj więcej:

Czechy: Strzelanina w szpitalu. Nie żyje sześć osób

USA: Strzelanina w supermarkecie. Nie żyje sześć osób

USA: 13 rannych w strzelaninie w Chicago

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 22.05.2020
  GBP 5.054 złEUR 4.523 złUSD 4.150 złCHF 4.269 zł

  Sport


  Sport

  Reklama