Menu

Trener Liverpoolu wysłał list rodzinie zmarłego fana

Trener Liverpoolu wysłał list rodzinie zmarłego fana
Brendan Rodgers wysłał wzruszające kondolencje rodzinie zmarłego fana Liverpoolu (Fot. Getty Images)
Trener piłkarzy Liverpoolu wysłał list z kondolencjami do rodziny zmarłego kibica Roya Nelsona, który przez ponad 60 lat był posiadaczem karnetu sezonowego na mecze 'The Reds'. 'To pokazuje, że Liverpool jest rodzinnym klubem' - skomentował wnuk fana.
Reklama

"To wspaniały gest trenera zespołu, który poświęcił czas na napisanie do nas listu, pomimo że jest teraz zajęty. Chciałbym podziękować Brendanowi Rodgersowi za to, że uczynił ten ciężki dla nas czas trochę bardziej znośnym" - stwierdził Joe Nelson, cytowany na stronie internetowej dziennika "Liverpool Echo".

Szkoleniowiec z Irlandii Północnej napisał w liście m.in., że "Roy jest częścią naszej rodziny LFC i zawsze nią będzie". Przesłał też wyrazy współczucia w imieniu całego klubu.

Rodgers nie jest pierwszym w historii Liverpoolu trenerem, który podjął się osobistej korespondencji z kibicami.

Mający status legendy Bill Shankly znany był z tego, że nigdy nie zignorował żadnego listu od fanów. Wielokrotnie spędzał też długie godziny przy maszynie do pisania, a ze zwyczaju pisania nie zrezygnował nawet po zakończeniu kariery. Niektóre jego listy można przeczytać w muzeum Anfield.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 06.12.2019
  GBP 5.053 złEUR 4.272 złUSD 3.850 złCHF 3.896 zł

  Sport


  Reklama