Menu

Tottenham pierwszy mecz u siebie zagra na Wembley

Tottenham pierwszy mecz u siebie zagra na Wembley
Tottenham Hotspur będzie grał na Wembley. (Fot. Getty Images)
Tottenham Hotspur pierwszy mecz Ligi Mistrzów w tym sezonie u siebie rozegra na Wembley - poinformował angielski klub piłkarski. Wciąż czeka na to, by przenieść się na swój przebudowany stadion White Hart Lane.
Reklama

Pierwotnie "Koguty" miały zadebiutować na swoim mogącym teraz pomieścić 62 tysiące widzów obiekcie 15 września spotkaniem ligowym z Liverpoolem.

Ze względu na kwestie dotyczące bezpieczeństwa termin inauguracyjnego meczu na przebudowanym White Hart Lane przesunie się, a spotkanie z "The Reds" oraz pierwszy pojedynek u siebie w LM (który odbędzie się w drugiej połowie września lub na początku października) odbędą się na Wembley, gdzie zawodnicy Tottenhamu występowali w roli gospodarzy przez cały poprzedni sezon.

Na tym słynnym obiekcie nie będą mogli jednak rozegrać ewentualnego meczu trzeciej rundy Pucharu Ligi Angielskiej, bowiem jest on wówczas zajęty.

English Football League (EFL) potwierdziła, że jeśli Tottenham zostanie wylosowany jako gospodarz tego spotkania, to będzie miał prawo ubiegać się o zmianę i rozegranie go na wyjeździe. Klub zapowiedział, że rozważa taki wariant lub przeniesienie meczu na neutralny teren. 

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 07.08.2020
  GBP 4.888 złEUR 4.414 złUSD 3.730 złCHF 4.086 zł

  Sport


  Sport

  Reklama