Menu

Tesco w UK szuka 9 000 pracowników na święta

Tesco w UK szuka 9 000 pracowników na święta
Sieć supermarketów potrzebuje pracowników od grudnia br. do stycznia 2020 r. (Fot. Getty Images)
Brytyjski detalista rozpoczął w tym tygodniu wielką świąteczną rekrutację. Do swoich 3,5 tys. sklepów w Wielkiej Brytanii potrzebuje aż 9 tys. sezonowych pracowników.
Reklama

"Święta to dla Tesco magiczny czas i jednocześnie - ogromny ruch. Dlatego szukamy osób, które kochają ludzi i chcą nam pomóc, aby był to niezapomniany czas dla wszystkich klientów" - można przeczytać na stronie detalicznego giganta.

"Najważniejsze to dostarczyć doskonałą obsługę klienta. Tutaj żaden dzień nie będzie taki sam. Praca w tym okresie to wielka szansa, żeby nauczyć się nowych rzeczy, spotkać nowych ludzi i mieć dużo zabawy" - zapewnia Tesco.

"Święta to dla Tesco magiczny czas i jednocześnie - ogromny ruch". (Fot. Getty Images)

Sieć supermarketów potrzebuje ok. 9 tys. osób od grudnia br. do stycznia 2020 r. Zapewnia do 36 godzin pracy w tygodniu - informuje Edinburghlive.co.uk.

Tesco zachęca też sezonowych pracowników do ubiegania się o stałe oferty pracy, które będą dostępne w sklepach po okresie świątecznym.

Wiadomość pojawia się po tym, jak detalista ogłosił na początku sierpnia br., że zmniejszy zatrudnienie o około 4 500 miejsc pracy. Podczas gdy większość redukcji etatów miała objąć średniej wielkości sklepy Tesco Metro, ostatnia runda zwolnień obejmowałaby również mniejsze sklepy Tesco Express oraz większe supermarkety.

Czytaj więcej:

Tesco pracuje nad sklepami z mniejszą liczbą kasjerów

Tesco podniosło ceny 1 000 produktów

Media w UK: Tesco rozważa wycofanie się z Polski

  Komentarze
  • Vvv
   10 października, 10:27

   Sprobujcie sie tam dostac... Kiepska praca za marna wyplate, a jednak nie jest lekko

  • Prezes TeScO
   10 października, 13:51

   Tam jest tylu kierowników ,menagerów i prezesów że śmiało dali by radę tylko robić się nie chce bo za £20 za godzinę pracował fizycznie nie mogą .

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.12.2019
  GBP 5.129 złEUR 4.275 złUSD 3.823 złCHF 3.892 zł

  Sport


  Reklama