Menu

Świąteczna gorączka w Selfridges. Brytyjczycy mogą już kupować prezenty

Świąteczna gorączka w Selfridges. Brytyjczycy mogą już kupować prezenty
Otwarcie sklepu świątecznego w lipcu podzieliło londyńczyków. (Fot. Getty Images)
Choć do świąt pozostało jeszcze 149 dni, słynny londyński dom towarowy otworzył właśnie swój świąteczny punkt. W środku można dostać wszystko potrzebne do rodzinnej celebracji Bożego Narodzenia - od choinek po czekoladowe Mikołaje i zestawy prezentowe.
Reklama

Londyński Selfridges przekazał, że chce zaoferować zimową, świąteczną radość wszystkim tym, którzy mają już dość upałów w brytyjskiej stolicy. Przedstawiciele sklepu zaznaczyli, że są pierwszym sklepem w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na tak wczesny ruch.

Selfridges to jeden z najczęściej odwiedzanych domów towarowych w Londynie. (Fot. Getty Images)

Wśród świątecznych towarów leżących na półkach znajdziemy m.in. figurkę Mikołaja uprawiającego jogę za £100 czy podświetlaną, sztuczną choinkę za £2 tys. Nie brakuje również licznych zestawów prezentowych dla każdego - firma zapowiedziała jednak, że oferta jest "niepełna" i więcej produktów będzie pojawiać się w kolejnych dniach.

"Nasi klienci pochodzą z całego świata. Wielu z nich przybywa do Londynu latem i dzięki temu ma szansę przywieźć do domu świąteczne dekoracje i pamiątki z Wielkiej Brytanii. Oferowanych przez nas produktów nie znajdą w swoim kraju" - zauważyła Eleanor Gregory z Selfridges.

"Otwarcie świątecznego działu to nic innego jak odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów. Nie tylko obcokrajowcy, ale również sami Brytyjczycy chętnie robią zakupy na święta latem" - dodała.

W tym roku ofera świąteczna Selfridges po raz pierwszy dostępna jest również online. Jak zauważa dziennik "Metro", nie trzeba się jednak martwić, że nasze zamówienie nie dojdzie na czas - do świąt zostało jeszcze mnóstwo czasu.

  Komentarze
  • Max
   31 lipca 2019, 10:42

   NO i glupi marketing sie udal. Pisza o tym nawet na londynku

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.02.2020
  GBP 5.111 złEUR 4.279 złUSD 3.962 złCHF 4.031 zł

  Sport


  Reklama