Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rooney: Byłem faulowany, nie symulowałem

Rooney: Byłem faulowany, nie symulowałem
Rooney przykładem gry "fair play"? (Fot. Getty Images)
Manchester United zremisował na własnym stadionie z Bayernem Monachium 1:1, ale Bawarczycy zakończyli to spotkanie w dziesiątkę, ponieważ Bastian Schweinsteiger został ukarany drugą żółtą kartką za faul na Rooneyu.
Reklama
Opiekun Bayernu, Josep Guardiola jest przekonany, że Bastian, który strzelił gola dla niemieckiej druzyny, nie przewinił w tej sytuacji, a Anglik symulował!

Schweinsteiger w samej końcówce spotkania ostro wjechał w nogi Rooneya i otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i nie będzie mógł zagrać w rewanżu na Allianz Arena. "Nie zgadzam się z tą decyzją arbitra. Rooney symulował kontakt" - przekonywał Guardiola.

Rooney stwierdził z kolei, że Guardiola nie ma racji, a on naprawdę był faulowany: "Uważam, że to był faul. Gdybym nie zeskoczył mu z drogi, mógłby mi zrobić krzywdę. Nie chciałem, żeby go wyrzucono" - tłumaczył piłkarz.
 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.08.2019
  GBP 4.753 złEUR 4.352 złUSD 3.920 złCHF 4.007 zł

  Sport


  Reklama