Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Roland Garros - Urszula Radwańska poddała mecz

Roland Garros - Urszula Radwańska poddała mecz
Urszula Radwańska już nie zagra na Roland Garros (Fot. Getty Images)
Urszula Radwańska na pierwszej rundzie zakończyła występ w wielkoszlemowym Roland Garros w Paryżu. Polska tenisistka skreczowała w dzisiejszym pojedynku z Magdaleną Rybarikovą przy stanie 4:6, 6:4, 3:0 dla Słowaczki.
Reklama
Najlepszym wynikiem Urszuli Radwańskiej we French Open jest druga runda, do której dotarła w dwóch poprzednich edycjach imprezy.

W tym sezonie jednak zajmująca 79. miejsce w rankingu tenisistek krakowianka nie ma dobrej passy. W lutym wróciła do rywalizacji po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej operacją barku i późniejszą rehabilitacją. Od tego czasu przegrała 11 z 12 spotkań w turniejach WTA. Jedyne zwycięstwo odniosła w pierwszej rundzie kwalifikacji w Rzymie na początku maja.

Do drugiej rundy singla awansowali już wcześniej starsza z sióstr Radwańskich Agnieszka i Jerzy Janowicz. Mecze otwarcia przegrali zaś Katarzyna Piter, Michał Przysiężny i Łukasz Kubot.

Wynik meczu pierwszej rundy gry pojedynczej kobiet:

Magdalena Rybarikova (Słowacja) - Urszula Radwańska (Polska) 4:6, 6:4, 3:0 i krecz Radwańskiej.
 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama