Menu

Rewolucja w LOT: Znika Prince Polo, pojawiają się Grześki

Rewolucja w LOT: Znika Prince Polo, pojawiają się Grześki
LOT w tym roku świętuje 90-lecie powstania. (Fot. Facebook/LOT Polish Airlines)
Oranżada Hellena, wafelki Grześki czy czekoladki Lily O'Brien's - to niektóre z nowych produktów, jakie LOT wprowadza dla pasażerów na pokładach swoich samolotów w związku z rozszerzeniem współpracy z firmą Colian. To kolejne przekąski, obok Śliwki Nałęczowskiej i Krówek Mlecznych Solidarności.
Reklama

LOT poinformował w komunikacie, że od kilku miesięcy prowadził proces wyboru dostawcy słodkich przekąsek. "Zwycięska firma Colian zaproponowała bogaty wachlarz produktów, które LOT teraz oferuje swoim pasażerom" - czytamy.

Oznacza to, że pasażerowie będą mogli w trakcie rejsów skosztować - oprócz Śliwki Nałęczowskiej oraz Krówki Mlecznej Solidarność - także czekoladki Lily O’Brien’s, Mint Elizabeth Shaw oraz Oranżadę Hellena.

Od 1 maja br. pasażerowie LOT-u, podróżujący w klasie ekonomicznej na rejsach zagranicznych oraz na rejsach krajowych, częstowani są wafelkami Grześki, które stopniowo zastępują na pokładach dotychczas oferowane wafelki.

LOT w tym roku świętuje 90-lecie powstania. Przewoźnik tłumaczy, że od początku istnienia jest ambasadorem Polski na całym świecie. "W misję przewoźnika wpisana jest promocja Polski jako gościnnego, nowoczesnego i atrakcyjnego kraju. Na pokładach LOT-u pasażerom serwowane są popularne polskie przekąski i woda mineralna polskiej marki, a dodatkowo pasażerowie LOT Business Class w rejsach długodystansowych mogą skosztować wina pochodzącego z polskiej winnicy" - czytamy.

LOT w 2018 roku przewiózł prawie 9 mln pasażerów - dwa miliony więcej niż rok wcześniej. Przewoźnik oferuje 111 połączeń, w tym bezpośrednie rejsy m.in. do Stanów Zjednoczonych, Kanady, China, Japonii, Korei Południowej, Singapuru. Połączenia dalekiego zasięgu obsługiwane są Boeingami 787 Dreamliner.

Colian, to polska grupa kapitałowa. W skład grupy kapitałowej Colian Holding SA (wcześniej Colian SA) wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o. (wcześniej Jutrzenka Colian) i Colian Logistic sp. z o.o.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 04.08.2020
  GBP 4.883 złEUR 4.406 złUSD 3.736 złCHF 4.081 zł

  Sport


  Sport

  Reklama