Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Przed nami upalny tydzień w Wielkiej Brytanii

Przed nami upalny tydzień w Wielkiej Brytanii
W Londynie będzie bardzo gorąco. (Fot. Getty Images)
Nawet 34 st. C mogą pokazać słupki rtęci w zbliżającym się tygodniu - ostrzegają meteorolodzy. Zdaniem ekspertów, upalny front nadejdzie do Wielkiej Brytanii już jutro, a najgorętszym dniem ma być środa.
Reklama

Zanim mieszkańcy Wysp będą mogli cieszyć się wysokimi temperaturami, eksperci prognozują, że jutro czeka nas sporo przejściowych opadów deszczu. Pomimo tego temperatury w Londynie będą i tak wysokie i wyniosą 29 st. C.

Mniej szczęścia będą mieli mieszkańcy Szkocji - deszcz padać będzie tam aż do wtorku, a słupki rtęci w tym czasie pokazywać będą ok. 25 st. C.

Warto pamiętać, aby przed wyjściem z domu nałożyć krem z filtrem. (Fot. Getty Images)

Temperatury będą rosnąć z dnia na dzień. W środę w Londynie spodziewane jest 34 st. C., podobnie ma być również w czwartek. Ochłodzenie nadejdzie do stolicy dopiero w piątek, kiedy nad Londynem pojawią się burzowe chmury. Temperatura może wówczas spaść do 24 st. C.

"Upał może trwać przez większą część przyszłego tygodnia, być może obejmując także weekend. Na dokładniejsze prognozy na sobotę i niedzielę musimy jednak poczekać" - ocenił Alex Burkill z Met Office.

O tym, jakie prawa przysługują nam w związku z pracą w upały, można się dowiedzieć z naszego materiału "Jakie prawa przysługują nam w pracy podczas upałów?" w Poradniku Polaka w UK.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama