Menu

Polski bramkarz zaginął w Luton. Policja podejrzewa, że nie żyje

Polski bramkarz zaginął w Luton. Policja podejrzewa, że nie żyje
Kamil to były profesjonalny piłkarz. (Fot. Bedforshire Police)
Od pół roku trwają poszukiwania Kamila Biecke, byłego bramkarza Lechii Gdańsk i Arki Gdynia, który mieszkał w Luton (hr. Bedfordshire). Brytyjska policja podejrzewa, że mężczyzna mógł zostać zamordowany - informuje Lutontoday.co.uk.
Reklama

34-letni Kamil Biecke po raz ostatni raz widziany był 8 grudnia ub. roku na Maple Road w Luton, 50 km na północ od centrum Londynu. 14 grudnia jego zaginięcie zostało zgłoszone na policję. 

Od czasu zniknięcia Polaka nie odnotowano żadnych aktywności związanych z jego kontem czy telefonem. "Kamil nie kontaktował się z przyjaciółmi i rodziną w Wielkiej Brytanii, ani w Polsce" - poinformował det. Mike Branston z policji w Bedforshire. "W związku z tym pracujemy nad hipotezą, że został zamordowany" - dodaje funckjonariusz, cytowany przez Lutontoday.co.uk.

Biecke to profesjonalny bramkarz. Jego ostatnią drużyną była Arka Gdynia, z którą grał do 2013 r.  Na Wyspy przeprowadził się w 2016 roku, a w Luton znany był z tego, że często odwiedzał kasyna i zakłady bukmacherskie.

"Obawiamy się, że Kamil mógł wpaść w tarapaty, bo np. chciał skończyć z hazardem, lub, co bardziej niepokojące - spotkał go brutalny koniec" - przyznaje Branston.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o 34-latku, proszony jest o jak najszybszy kontakt z policją. "Wszelkie szczegóły, które są pozornie nieistotne, mogą nam bardzo pomóc" - zaznaczają służby z Bedforshire.

Należy się kontaktować, dzwoniąc pod numer 101 lub przesłać informację na Major Incident Public przez stronę mipp.police.uk.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 26.01.2021
  GBP 5.123 złEUR 4.550 złUSD 3.751 złCHF 4.218 zł

  Sport


  Sport

  Reklama