Menu

Polak skazany na ponad 8 lat za przestępstwa seksualne

Polak skazany na ponad 8 lat za przestępstwa seksualne
Relowicz spędzi w więzieniu 8 i pół roku. (Fot. Humberside Police)
25-letni Paweł Relowicz został prawomocnie skazany przez Sąd Koronny w Sheffield za przestępstwa o charakterze seksualnym. Polak podglądał kobiety w trakcie intymnych czynności, onanizował się w miejscach publicznych, a także kradł z domów ofiar gadżety erotyczne.
Reklama

O Polaku zrobiło się głośno, kiedy aresztowano go w związku ze zniknięciem 21-letniej studentki Libby Squire. Okazało się, że Paweł Relowicz nie ma nic wspólnego ze sprawą zaginięcia, ale śledczy odkryli inne niepokojące zachowania, których dopuszczał się 25-latek.

W Sądzie Koronnym w Sheffield można było usłyszeć, że Paweł Relowicz m.in. masturbował się na ulicy, a także zostawiał w domach kobiet rozpakowane prezerwatywy jako "zachęta do kontaktu".

Relowicz miał również poglądać kobiety przez żaluzje, czy kraść z ich domów wibrator - donosi "The Guardian".

Sędzia uznał, że surowy wyrok jest potrzebny, aby chronić społeczeństwo przed przestępcami seksualnymi. (Fot. Getty Images)

W sumie oskarżano go o 13 przestępstw, ale ostatecznie pod uwagę wzięto tylko 9 zarzutów, w tym włamania czy publiczne zgorszenie.

"Między czerwcem 2017 r. a styczniem 2019 r. oddałeś się serii przestępstw kryminalnych. Jestem pewien, że każdą z twoich zbrodni, również włamaniami, kierowała twoja zboczona dewiacja seksualna. Nie mogę zignorować faktu, że jesteś po prostu zboczeńcem" - przekazał prowadzący sprawę sędzia Jeremy Richardson.

Mężczyzna spędzi w więzieniu w sumie 8 i pół roku. Po odbyciu wyroku jego nazwisko będzie również widnieć w rejestrze przestępców seksualnych.

"Społeczeństwo ma prawo do ochrony przed osobą taką jak ty" - podsumował wyrok sędzia.

  Komentarze
  • Mina
   18 sierpnia 2019, 15:59

   Yyyyy... w rejestrze przestępców seksualnych do końca życia...za podglądanie i masturbację??? 8 lat za kradziez wibratora i podrzucenie prezerwatyw??? U mnie na ulicy mieszla staruszka, która bez przerwy podgląda przez okno, w tym moje dzieci jak bawią się przed domem. Kolejny sędzia "kalosz".

  • Staś
   18 sierpnia 2019, 16:22

   Muzułmanin za mordowanie ludzi dostaje mniej.

  • Gruber
   18 sierpnia 2019, 16:44

   Gdyby był z Pakistanu dostał by jakieś prace społeczne i opiekę psychologa... A tak trzeba poprawić nastrój własnym popaprańcom i pojechać po polaczku ... Ewidentna wina i skandaliczny wyrok .

  • True 7
   18 sierpnia 2019, 17:25

   8 lat to kpina jakaś.Chamstwo jakim wykazał się sędzia jest niegrzeczne i niedorzeczne.Masturbacja przestępstwo?Moim zdaniem facet, jedynie dopuścił się złamania prawa.Dlaczego tym co ganiają z meczetami po ulicach,nie dają tak wysokich kar,na przykład innym?Nawet nożownicy mają lekkie wyroki,choć bezpośrednio zagrażają utraty życia,lub zdrowia.Faceta należy skierować na leczenie do psychologa.I tyle w temacie.

  • Ahmet
   18 sierpnia 2019, 19:53

   Amator, wystarczylo zeby tego kogo podgladal dziabnal nozem i dostal by max 2 a tak za samo podgladanie 8..i pol. Amator..

  • Rupert
   18 sierpnia 2019, 21:14

   I dobrze. Zbokow trzeba izolowac, szkoda tylko, ze zgodnie z obecna doktryna nie wszystkich mozna pozamykac.

  • Madzik
   18 sierpnia 2019, 22:30

   8 lat za coś takiego.Tyle lat w więzieniu go jeszcze bardziej zdemoralizuje.Młody chłopak.Czym się kierował ten sędzia wydając taki wyrok.Pewnie to była kobieta po traumatycznych przeżyciach z czasów dzieciństwa.Wyrok nieadekwatny do czynu.Co za szambo!!!Po prostu nad tu nie lubią i tyle.

  • Gosc
   23 sierpnia 2019, 23:33

   Czym sie kierowal zeby takich zboczencow wsadzac do pierdla, a w Polsce to samo powinni robic wylapac tych co sledza dzieci I masturbuja sie,moja kolezanka miala przygode, a teraz tego wiecej sie zrobilo, wiec przestancie pieprzyc bzdury za co gow wsadzili, jak na fejsie wrzuca cos z Polski ze ktos kogo to wyzywacie, wiec zdecydujcie sie dwulicowce

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 03.06.2020
  GBP 4.919 złEUR 4.386 złUSD 3.912 złCHF 4.064 zł

  Sport


  Sport

  Reklama