Menu

Pierwsze urodziny księcia Louisa. Kate pokazała trzy zdjęcia

Pierwsze urodziny księcia Louisa. Kate pokazała trzy zdjęcia
Autorką uroczych zdjęć jest księżna Kate. (Fot. Twitter/@KensingtonRoyal)
Księżna Kate opublikowała trzy nowe zdjęcia swojego najmłodszego syna, księcia Louisa, który obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny.
Reklama

"Książę i księżna Cambridge z radością dzielą się nowymi zdjęciami księcia Louisa, który obchodzi swoje pierwsze urodziny" - napisano przy fotografiach, które pojawiły się na oficjalnym koncie Pałacu Kensington na Twitterze.

Autorką zdjęć jest księżna Kate, a sesja została wykonana w ogrodzie wiejskiej posiadłości w Norfolk we wschodniej Anglii - informuje "Metro".

Louis jest piąty w kolejce do brytyjskiego tronu. (Fot. Twitter/@KensingtonRoyal)

Na dwóch zdjęciach Louis ma na sobie czerwony sweterek, który "pasuje" do jego różowych policzków. Na trzeciej fotografii ubrany jest w granatowy top.

Trzy nowe zdjęcia najmłodszego z dzieci Williama i Kate to pierwsze oficjalne fotografie, opublikowane od lipca ubiegłego roku, kiedy mały Louis został ochrzczony w kaplicy Pałacu św. Jakuba. . 

Louis urodził się 23 kwietnia 2018 roku w Londynie o godzinie 11:01. Dziecko jest piąte w linii sukcesji do tronu po księciu Karolu, swoim ojcu i rodzeństwie - sześcioletnim George'u i czteroletniej Charlotte.

Sesja została wykonana w wiejskiej posiadłości w Norfolk. (Fot. Twitter/@KensingtonRoyal)

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 05.06.2020
  GBP 4.956 złEUR 4.444 złUSD 3.922 złCHF 4.095 zł

  Sport


  Sport

  Reklama