Menu

Pałac rozwiewa plotki o ochłodzeniu relacji między książęcymi parami

Pałac rozwiewa plotki o ochłodzeniu relacji między książęcymi parami
Cała czwórka ich książęcych wysokości spędzi święta w Norfolk z królową. (Fot. Getty Images)
Książę i księżna Cambridge spędzą Boże Narodzenie w Sandringham z królową, księciem Filipem oraz z księciem i księżną Sussex - poinformował 'The Daily Mail', powołując się na pałac Kensington. Wcześniej spekulowano, że relacje między braćmi i ich żonami są tak złe, że spędzą święta osobno.
Reklama

Brytyjskie media powołując się na pałacowe źródła donoszą, że nie ma mowy o żadnym poważnym sporze między obiema parami, ale potwierdziły, że dwie księżne nie darzą się szczególnymi względami.

"The Daily Mail” donosi, że między Kate i Meghan od dawna się nie układa, a księżną Cambridge widziano nawet ze łzami w oczach podczas przymiarki sukienki dla jej córki księżniczki Charlotte na ślub Harry’ego i Meghan. "Księżna Kate nie jest osobą, która chlipie z byle powodu” – podają brytyjskie media.

O ochłodzeniu relacji między braćmi i ich żonami brytyjskie media donoszą od kilku miesięcy. (Fot. Getty Images)

Media, powołując się na bliskich współpracowników par książęcych twierdzą, że do ochłodzenia doszło, ponieważ Kate nie podoba się sposób traktowania pracowników przez Meghan. "Meghan bywa bardzo opiniotwórcza i wymagająca, a z Harry’ego wyrósł dyktator”.

Faktem jest, iż para książęca Sussex zdecydowała się na zamieszkanie poza Londynem i przygotowuje sobie rodzinne gniazdko z dala od pałacu Kensington – w Windsorze. To nie złagodziło spekulacji na temat stosunków między "czwórką wspaniałych". Wyprowadzkę pary książęcej Sussex uznano za kryzys w rodzinie królewskiej.

Złośliwi twierdzą, że wspólne święta Williama i Harry’ego z najbliższymi w domu królowej w Sandringham to tylko zabieg marketingowy. "Będzie tam chłodno jak w lodówce” – komentują brytyjskie media.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 29.05.2020
  GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

  Sport


  Sport

  Reklama