Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ostatnie dni zapisów do Polskiej Szkoły Muzycznej w Londynie

Ostatnie dni zapisów do Polskiej Szkoły Muzycznej w Londynie
Polska Szkoła Muzyczna to pierwsza taka placówka w Londynie! (Fot. Thinkstock)
Już od września chętni będą mogli uczęszczać na zajęcia sześciu sekcji Polskiej Szkoły Muzycznej: pianina, gitary, skrzypiec, akordeonu, fletu poprzecznego oraz sekcji wokalnej. Zapisy na zajęcia trwają do 25 sierpnia.
Reklama

Oferta szkoły skierowana jest przede wszystkim dla dzieci od lat pięciu i młodzieży, która chciałaby się kształcić muzycznie i rozwijać swoje umiejętności oraz talenty. Oferowane będą również zajęcia indywidualne.

"Polską Szkołę Muzyczną założyłem z myślą o najmłodszych, aby umożliwić im kształcenie w dziedzinie muzyki. W Londynie, jak i całej Anglii, istnieje wiele polskich sobotnich szkół, szkółek piłkarskich czy rozmaitych klubów, a mi brakowało miejsca, gdzie na pierwszym miejscu będzie właśnie muzyka połączona z zabawą i językiem polskim" – opowiada dyrektor i założyciel szkoły, Piotr Misztal.

"Wierzę, że w Londynie jest mnóstwo polskich dzieci oraz młodzieży, która jest uzdolniona nie tylko muzycznie. Szkoła ma na celu kształcenie tego talentu już od najmłodszych lat. Nasi nauczyciele to wykwalifikowani pedagodzy muzyczni z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi" - dodaje.

Szkoła mieści się w Tate Streatham Library (SW16 1PN). Nauka odbywać się będzie w trzech semestrach, które są spójne z semestrami szkół angielskich w gminie Lambeth. Każdy semestr składać się będzie z 12 lekcji po 45-60 minut. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-19:00 (dzień i czas w zależności od wybranej sekcji muzycznej oraz grupy wiekowej).

Więcej informacji o naborze na nowy rok szkolny 2017/2018 oraz cenach można znaleźć na oficjalnej stronie szkoły.

 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Reklama