Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Od dzisiaj za darmo autobusami i koleją w Irlandii

Od dzisiaj za darmo autobusami i koleją w Irlandii
Oferta obowiązuje do 28 lipca. (Fot. Wikipedia)
Właściciele Leap Card, którzy nie ukończyli 19 lat, mogą od dzisiaj przez miesiąc podróżować za darmo środkami komunikacji miejskiej w Irlandii - podaje Extra.ie.
Reklama

Bezpłatne przejazdy będą obowiązywać do 28 lipca, a korzystać mogą z nich dzieci w wieku 5-18 lat. Aby jeździć darmową komunikacją, należy spełnić jeszcze jeden warunek - na Leap Card trzeba mieć przynajmniej jednego centa.

Za darmo można od dzisiaj podróżować usługami Dublin Bus, Luas, Dart i Commuter Rail w Dublinie. "Promocja" obejmuje także niektóre usługi Bus Eireann w Cork, Limerick i Galway. Darmowe będą również przejazdy z Ashbourne Connect i LocalLink.

Coroczna promocja "Kids Go Free", uprawniająca właścicieli kart Leap Kids do darmowych przejazdów, ma m.in. zachęcić rodziny do odkrywania Irlandii latem.

Osoby, które nie mają jeszcze Leap Card, mogą ją odebrać (za darmo) w kilku wybranych lokalizacjach. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2019
  GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

  Sport


  Reklama