Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Od 1 marca Wizz Air wznawia połączenie między Krakowem i Tel Awiwem

Od 1 marca Wizz Air wznawia połączenie między Krakowem i Tel Awiwem
Polacy znów polecą do Izraela z Krakowa. (Fot. BEN STANSALL/AFP via Getty Images)
Linia lotnicza Wizz Air zapowiedziała wznowienie rejsów na trasie z Krakowa do Tel Awiwu w Izraelu. Loty rozpoczną się 1 marca tego roku i będą realizowane trzy razy w tygodniu.
Reklama
Reklama

Jak poinformował przewoźnik w komunikacje, loty na trasie Kraków – Tel Awiw będą wykonywane we wtorki, czwartki i niedziele. Wizz Air przekazał również, że operacje do izraelskiego miasta zostaną wznowione także z pięciu innych miejsc w siatce połączeń przewoźnika: Budapesztu, Bukaresztu, Londynu, Sofii i Rzymu.

Wizz Air zawiesił loty do i z Tel Awiwu na początku października zeszłego roku. Powodem tej decyzji była eskalacja konfliktu w Izraelu.

Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice jest drugim lotniskiem w Polsce pod względem liczby obsługiwanych pasażerów i największym portem regionalnym.

W zeszłym roku z usług lotniska skorzystała rekordowa liczba ponad 9,4 mln pasażerów. W obowiązującym obecnie zimowym rozkładzie lotów port ma 125 połączeń do 32 krajów, oferowanych przez 22 linie lotnicze.

Czytaj więcej:

Wizz Air zapowiada, że 12 samolot dołączy do bazy w Warszawie

Dobre wyniki linii lotniczych Wizz Air w Polsce

Wizz Air wypłaca pasażerom 1,2 miliona funtów za zakłócone loty

  Komentarze
  • Bartek
   20 stycznia, 10:27

   Na miescie zli ludzie mowia ze jak polskojezyczna delegacja rzadowa leci do Telawiwu to zaden z nich nie bukuje hotelu? Spytacie pewnie dlaczego a bo sie okazuje ze kazdy spi u rodziny ,hehehe sa tez cwelebryty a taki Kurzajewski i inni tez nie potrzebuje hotelu oj jak latwo sie obrabia lokalna trzode chlewna aj waj

  • Raze
   20 stycznia, 15:05

   Czy w związku z tym zostaną ustawione w holu terminalu zapalone świece chanukowe? I czy żeby wejść do terminala, takie plotki chodzą na mieście, będą wymagane jarmułki? Może otworzyć sklepik, gdyby ktoś zapomniał się zaopatrzyć... jak z maseczkami za sterowanej srajdemii.

  • Margaryna bona
   20 stycznia, 23:50

   o co chodzi nie jarze

  • Anty
   21 stycznia, 10:00

   Krakow wcale nie chce miec polaczenia z jakims telavivem. Enough

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.06.2024
  GBP 5.1857 złEUR 4.3581 złUSD 4.0760 złCHF 4.5690 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama